Příspěvky uživatele - 238.170

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou zvolit sekačku?, 7.8.2010
Na jaře jsem si koupil sekačku AL-KO 520 BRV s motorem B&S 675. Zatím mohu říci, že je to bezproblémový stroj. Myslel jsem, že motor bude hlučnější. Pojezd je super, pro svažitý terén je to nutnost. Manipulaci a strat zvládne jak moje manželka,... celý příspěvek >
Podezřele nízké ceny v eshopu?, 14.5.2010
Děkuji za citaci občanského zákoníku a řidiči dopravní služby za praktické vysvětlení. Jak jsem psal, já to dělám takto: Obal je poškozený - nepřebírám nebo s řidičem kontroluji nepoškozenost zboží uvnitř a až poté platím. Pokud se zboží rozhodnu... celý příspěvek >
Podezřele nízké ceny v eshopu?, 12.5.2010
Ale o tom zákoně (a o ochotě dopravce) to všechno je. Mimochodem - našel jsem zmiňovaný eshop a prase aby se v jejich podmínkách vyznalo: "Povinností kupujícího, který není spotřebitelem, je, se při přebírání objednaného zboží přesvědčit, zda... celý příspěvek >
Sekačka Al-ko - jaká?, 3.5.2010
Dobrý den. Jsem asi měsíc majitelem AL-KO 520 BRV. Zkušenosti zatím vynikající. Sekačku (resp. sekačky - druhá byla pro tchýni) jsem kupoval přes internet z důvodu nižší ceny. Po dotazu zde na serveru zahrada.cz jsem se rozhodl, že nevyužiji 6letou... celý příspěvek >
Proc nekoupit sekacku z Mountfieldu?, 19.4.2010
Chlapi, dárek není vždy dárek. Kámoš si před několika lety (nebo loni - nevím) koupil v Mountfieldu něco, k čemu dostal netbook. Takový malý, hezký, bílý, jejich holce naprosto dostačuje. Teď se stalo, že se jim netbook samovolně zapínal. Světe div... celý příspěvek >
Vertikutátor?, 17.4.2010
Dobrý den. také jsem uvažoval o výrobě vertikutátoru. Nějak na to teď nemám čas, ale podělím se s Vámi o mé sporé zkušenosti. Chtěl jsem to k motokultivátoru MS19. Pohon klínovým řemenem. Jinak to snad ani nejde (motor není možné umístnit vedle... celý příspěvek >
Proc nekoupit sekacku z Mountfieldu?, 15.4.2010
Já se hlásím. V roce 2004 jsem v Praze v Holešovicích koupil elektrickou sekačku. Záruka 7 let. Minulý rok se mi přestal točit motor, což je u sekačky dost značný problém. Jako elektrikář jsem si vše změřil a zjisitl jsem, že na vině je motor... celý příspěvek >
Kolik stojí karburátor, 14.4.2010
Já díly na motory B&S kupuju v USA pomocí největšího světového aukčního serveru. Zkuste se tam připojit a najít položku 290337181351. Je to neoriginal karbec na typ GCV 160, cena i s poštovným je 66 dolaru, tj asi 1250 Kč. Pokud by to nebylo... celý příspěvek >
Má smysl 6ti (7mi) letá záruka, 1.4.2010
Pánové (a případné dámy), děkuji za Vaše názory. Šlo mi hlavně o první výměnu oleje, protože tu budu dělat relativně brzy a musel bych s tím do servisu, kdybych chtěl 6ti letou záruku. Takhle si koupím 4l oleje (máme dohromady 3 sekačky), letos... celý příspěvek >
Ložiska do vřetenové ruční sekačky Husqvarna (54), 29.3.2010
Díky za radu, zkusím to. Ještě jsem psal dvěma německým obchodníkům i firmě IBEC (budou určitě štěstím bez sebe, že si od nich chci koupit dvě ložiska). Uvidíme, třeba něco budou mít. Jinak tady je odkaz na toho Němce, co má chudák stejný... celý příspěvek >
Ložiska do vřetenové ruční sekačky Husqvarna (54), 29.3.2010
Ještě jsem e-mailem obeslal tyto firmy (výsledek je nula, nic, prázdno - nikde nemají ani náhodou): Korbel-ložiska, Arkov, TYMA CZ, VK Ložiska, Tobex. Samozřejmě že konstruktér mohl zvolit jakékoli nejbližší normalizované ložisko. Zatížení je... celý příspěvek >
Ložiska do vřetenové ruční sekačky Husqvarna (54), 29.3.2010
Shrnu krátce výsledky hledání ložiska 14x32x11. Nic moc. Servis Husqvarny v Pardubicích mi dvě ložiska prodá, cena je vskutku lidová - 850 Kč za pár. Takže řešení pro ty, co mají stejný problém - koupit ložiska 15x32x9 (typ 6002), nechat vytočit 1mm... celý příspěvek >
Jaký olej do motoru B&S 675 Easy Start (Al-ko 520 BRV), 16.3.2010
Nezeptal jsem se proto, že nejdůležitější slovo má výrobce. Doufám, že se v záručním listu něco dozvím. Ale ten si přečtu až tehdy, až budu mít sekačku doma, protože Al-ko nemá záruční listy na netu (a nemá tam ani návody k obsluze), což nechápu.... celý příspěvek >
Jaký olej do motoru B&S 675 Easy Start (Al-ko 520 BRV), 16.3.2010
Dobrý den, na webu jsem koupil sekačku Al-ko 520 BRV s motorem Briggs & Stratton 675. Ještě mi nepřišla, ale už řeším nákup oleje, protože ten co je u sekačky je jen na prvních 5 hodin. Výrobce prý doporučuje Castrol GTX 10W40,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika