Příspěvky uživatele - 193.12

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Brzda homelite 4016, 23.3.2010
no je to asi veci nazoru za pilu jsem pred dvema roky dal 1000,- taky jsem upravil bovden a menil hridelku na mazani ale od te doby az do ted zadny problem na to na co to pouzivam mi staci v pripade ze pridat cca 8000,- bude pro me otazkou par penez... celý příspěvek >
Brzda homelite 4016, 21.3.2010
presne tak to je presne ta zavada a je to model CSP 4016
Brzda homelite 4016, 21.3.2010
tak presne to vsechno jsem vyzkoumal a opravdu to necham na servis
Brzda homelite 4016, 21.3.2010
co sem koukal tak plast v okoli bubinku a pasky nataveny neni pravdou je rozebrat by to asi problem nebyl ale zpetne slozeni uz asi jo cekal jsem ze to bude nejaka kravinka co si udelam doma sam ale tohle vypada na rozebrani pulky pily
Brzda homelite 4016, 21.3.2010
no uplne dokonale cista neni ale neprijde mi ze by to na to melo vliv no nic pomaze to do servisu nez aby mi chybela nejaka pruzina na to nebudu mit nervi
Brzda homelite 4016, 21.3.2010
jasny to cvaknuti je slyset ale ta brzda se povoli jenom kdyz paku brzdy drzim v zadni poloze jak to pustim tak se to zase zatahne
Brzda homelite 4016, 21.3.2010
dobry den zadam o radu moje pilka zacala stavkovat mam stale zabrzdenou pilu sundal jsem kryt a zjistil jsem ze drzdici pasek je stale utazeny a brzdi dal jsem paku brzdy dopredu a pasek se jeste utahl pote jsem odbrzdil a kdyz jsem brzdu dal no... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika