Příspěvky uživatele - 114.132

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hliníkový žebřík, 9.3.2010
Ještě jsem trochu pátral a případní další výrobci jsou Krause, Alpos či Elkop. Ovšem když vezmu jako jedno z hledisek kvality žebříku jeho váhu, tzn. množství materiálu a tudíž sílu jednotlivých příček, vychází mi jako vítězové dříve zmíněné Alve či... celý příspěvek >
Hliníkový žebřík, 8.3.2010
Dobrý den, plánuji nákup kvalitního třídilného hliníkového žebříku (štaflí). Hledal jsem na internetu i v obchodech a našel v podstatě jen dva výrobce - českou firmu Alve a německou Hailo s českým zastoupením. Cenově jsou srovnatelné. Chci se zeptat... celý příspěvek >
Lišty Oregon, 2.2.2010
Mám pilu MS361 s lištou 40cm a po asi 25 hodinách práce jsem na liště zpozoroval velké otřepy (cca 1 mm). Konkrétně byly na zůžené části v zadní části lišty, kde se řetěz začíná přibližovat k řetězce. Jinde v podstatě vůbec Docela jsem se zapotil,... celý příspěvek >
Dekompresní ventil, 27.1.2010
Taky jsem se trápil se sundaváním gumového krytu svíčky - ještě ke všemu když jsem to poprvé dělal, bylo to v terénu a za mrazu. Natrápil jsem se s tím, bál jsem se pořádně zabrat. Nakonec se povedlo a ani jsem nic nezničil . Při sundavání nepříjemně... celý příspěvek >
Povolení ke kácení - odvolání, 8.1.2010
Dobrý den, pročetl jsem si Vámi zmiňovanou novelu a o tom, že by byla nějak upravena práva a povinnosti právnických osob ohledně povolení ke kácení jsem tam nenašel ani slovo. Mohl by jste tedy citovat zdroj, z kterého čerpáte?
Využití kmenového dřeva, 10.12.2009
Zajímalo by mě, jak jinak než na palivové dřevo využít zdravé kmenové dřevo kácených dřevin. Jedná se mi jak o ovocné, tak i další listnaté či jehličnaté dřeviny. Často se dostanu k pěknému zdravému dřevu, kterého mi přijde škoda jen tak spálit.... celý příspěvek >
Povolení ke kácení - odvolání, 9.12.2009
Děkuji Všem za reakce. Objevilu se tu několik nejasností především co se týká pozemku. Jedná se pozemek v katastru obce Rudná (Praha-západ), který z jedné strany přímo sousedí s dálnicí D5, z další je dálniční přivaděč a z třetí silnice třetí třídy.... celý příspěvek >
Povolení ke kácení - odvolání, 27.11.2009
Dobrý den, známý mě požádal o radu týkající se odvolání proti podmínce udělené městským úřadem v Rozhodnutí o povolení ke kácení. Jedná se o kácení na pozemku jeho firmy - právnické osoby. Z důvodu výstavby (rozvoje firmy) potřebuje vykácet celkem... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika