Příspěvky uživatele - 221.36

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lisování trnek, 30.3.2013
Hm, tak nic       
Lisování trnek, 30.3.2013
Dobrý večer.Mám možná hloupou otázku, chci se zeptat, nedaly by se lisovat trnky na mač na presu na víno?Přemýšlím, jak "bez pracně" oddělit pecky od dužiny.. dík za opdověď.
Rozmačkání švestek, 29.12.2012
Trnky již nekontroluju, to dělám při samotném sběru, činím tak už zhruba 33let a gořalka je, jak říkával můj otec -špička.
Rozmačkání švestek, 27.12.2012
Zdravím, letos jsem poprvé trnky rozmačkal prstovým mačkačem na herteple, šlo to jak po másle, každá trnka na půl a pecky netknutý.Tři metráky byly za chvilku, bay voko hodina?
Problem s obojstran. pluhom vari, 15.10.2012
Zdarec za 11let jsem to ohnul jedenkrát -zatím teda, vzal sem to kovárny, nahřil ve výhni a pluh jede jak pila, žádný velký problém.
Rozpad kalače Extol, 15.10.2012 Obsahuje fotku
ještě jeden obrázek
Rozpad kalače Extol, 15.10.2012 Obsahuje fotku
Zdravím, po tuším tříletém používání kalače EXTOL se tento rozlomil jak řepa, násada zůstala celá, výkovek je na půlky.Cena 545kč..Ne, že by se to nemohlo stát, spíš jen taková zajímavost.
Mot. postřikovač na stromy, 17.4.2010
Děkuju za reakce, já jsem ani pořádně netušil, že jsou ---postřikovače a rosiče, tudíž myslím, že jsem měl napsat rosič, ten bude asi pro mou potřebu.Půjdu tedy do SOLA, ještě jednou dík a zdarec Kamil
Mot. postřikovač na stromy, 17.4.2010
Zdravím, nemáte někdo přehled a zkušenost s mot. postřikovačem?Chtěl bych si koupit na stromy nějaký spolehlivý stroj Třeba STIHL nebo SOLO, no nevím který.Prodejce a servis obou, mám nedaleko. Dík za radu Kamil
Chci si koupit sekačku, prosím poraďte, 14.3.2010
Není, pokud se máte vyhýbat stromkům, květináčům,jezírku a různým jiným překážkám, pak si nedovedu představit tu práci s pojezdem. Kamil
Gude 2500 prof, 7.3.2010
S hociakým určite ne.Já mám používat ten slabší, ale jěště jsem tak neučinil, zatím mi to brousí v servisu, nebo bratr pilníkem, coby profik rubač.
Gude 2500 prof, 7.3.2010
Jeden je 145*22,3*3,2 Druhý   145*22,3*4,7
Gude 2500 prof, 7.3.2010
Já tu brusku mám, ale ještě jsem ji nenainstaloval, pač nemám dodělaný verštat.Co Vám můžu říct, tak,že jsou tam dva kotouče silnější a slabší.Je jisté, že každý je na jiný tip řetězu.Právě na to jsem se tady dotazoval pana J.S. ,jaký kotouč mám... celý příspěvek >
Motor Slavia diesel 1válec vzduch, 7.3.2010
  to netuším, kamoš pře ulici má traktorka se stabilákem, zozfajruje startku, poleví kompresi zatočí a baf, baf a už to bafe.Tak mně napadá, když je tam ta koncovka na kliku, tak by to mělo jít ne?Aspon´ na to vyzkoušení.
Motor Slavia diesel 1válec vzduch, 7.3.2010
..a na kliku to chytne a jede?
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika