Příspěvky uživatele - 116.134

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
begonie sazeni, 23.3.2008
Já sázím hlízy rovnou do závěsného květináče těsně pod povrch zeminy. Zeminu lehce okyselím přídavkem rašeliny. Odpadne pak přesazování, záleží na tom, jestli máte květináče kam umístit, než se dají po zmrzlých ven.
zazimovani begonie, 23.3.2008
Také jsem dříve hlízy nechala oschnout a dávala je na zimu do sklepa do papírových pytlíků. Teď na podzim jsem nestíhala, tak jsem hlízy nevytahovala, jen jsem odstranila nadzemní části, závěsné květináče přenesla do sklepa a nechala bez... celý příspěvek >
Jak se starat o Hořcový stromek, 16.4.2007
Zalévání a hnojení: svůj stromek pravidelně hnojím a v létě každý den zalévám, má dlouhé výhony a málo kvete. Kamarádka svůj stromek má na plném slunci, nehnojí ho, nepřesazuje, zalévá, až listy visí jako hadry (až po mém upozornění) a celé léto jí... celý příspěvek >
Pámelník versus Ptačí zob, 14.4.2007
Pámelník nedoporučuji, příliš odnožuje a rozléza se. Je pracné udržet ho na vyhrazeném místě. Stanislava H.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika