Příspěvky uživatele - 46.39

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Má zkušenost s Hechtem 945, 11.4.2010
A taky se nemůžou vyrovnat cenou předražených stejně konstrukčně provedených pil, ani stejně předražených náhradních dílů. Jestli myslíte tu špici vývoje plastový kartery a zázrak vývoje mnoha let otočenou řetězovku, tak pak ano. Jen za píst válec a... celý příspěvek >
Opět olej pro 2T, 28.2.2010
Olej jsem kupovat nechtěl, ale slyšet jednoznačně co dělat v případě u nové pily když origo. olej není.A to jsem se na těchto diskuzích nedozvěděl.Už několik lidí zde psalo o tom že jejich návod předepisuje v případě jiného oleje jiný poměr, než... celý příspěvek >
Opět olej pro 2T, 27.2.2010
Děkuji Olda
Opět olej pro 2T, 26.2.2010
možná jsem to blbě napsal, ale v podstatě šlo oto, aby ti staří praktici co tvdě hájí těch 1:50,,nic proti tomu" mě řekli tady černé na bílém vykašli se na návod a míchej 1:50. Nebo dodržuj návod., a míchej 1:25 když to tam je napsaný. To... celý příspěvek >
Opět olej pro 2T, 26.2.2010
Tak jsem z toho oleje pěkně vydřenej. Jsem začátečník, všechny vlákna o oleji, jsem si přečetl, ale moudrej z toho nejsem. Mohl by mě nějaký z odborníků, říci krátce a jasně co má prioritu zda návod nebo rady tady.Problém je ten: návod míchat 1:50... celý příspěvek >
Opět olej pro 2T, 26.2.2010
On to servis neuzná i kdyby jste měl tisíckrát pravdu. Protože to není možné dokázat. Snad jen segrovka vyběhlá a pod. Zadření? Máte smůlu.
Tuzemské ekvivalenty zapalovacích svíček, 25.2.2010
Máte pravdu. Někdo, kdo neví že všechny svíčky nevydrží 10 let mají také poruchy, a také že servis nemá vždy origo. svíčky.Dotaz byl naprosto správný.D
Olej 2t homelite, prosím o radu, 25.2.2010
Prosím zda někdo nevíte jakou barvu má olej homelite v 0,5l. Jde o to,.že na internet.obchodech se mě zdá olej na fotkách modrý nebo zelený, a mě prodali červený a ten pojistný krožek na lahvičce byl ze 3/4 utržený, tak nevím jestli to byla náhoda... celý příspěvek >
Stáří benzinu do pily, 24.2.2010
No hlavně jestli jsou taky tak nadšený ty, co to zadřeli a v servisu jím jak psal ten jeden pán řekli 8000tisíc za válec a píst. Ti co se toho vzdají mají v kapse 8000 kč. Ano politovat politovat, ale teď koho? P.
Olej 2 t homelite sae 20 w30.api TC.jaso FC, 21.2.2010
Dobrý den. Prosím zda nemáte někdo zkušenost s tímto olejem. Neustále se diskutuje o třech značkách oleje, ale o tomto ani zmínka.A on se zrovna jako na potvoru prodává u nás. Děkuji Olda Mám to do pily zenoah 400.
40 let stará nafta, 18.2.2010
U nafty nevím, ale benzin jsem měl 22 let v 200l sudě, byl plný a fest uzavřený a vloni jsem ho vyjezdil ve favoritu bez problému. Dědek
Řetěz Oregon 91 VG, 16.2.2010
A co oregon 91 vxl 3/8 1,3 dlouhý zub nový model řetězu na malé pily prý nahrada za vg 91. Jsou to ty řetězy s větší výdrží?  Modré. Má někdo nějaký poznatek? pepa
Stáří benzinu do pily, 13.2.2010
To chcete říct že státní zásoby a vojenské se mění každý tři měsíce nebo půl roku? Protože tam je kvalita na prvním místě. Možná že tankujete ten Váš čerstvý benzin u pump dva nebo i víc roků starý, když se mění zásoby.Samozřejmě ne pořád, Ale... celý příspěvek >
Stáří benzinu do pily, 13.2.2010
pokud je benzin v plném kanistru, sudu a podobně, má vydržet dlouho. Po čtyřiceti letech byly v poušti objeveny sudy s benzinem a byl použitelný, Já jsem vloni vyjezdil 200l sud benzinu který jsem měl doma 22let. Vyjezdil jem ho ve favoritu bez... celý příspěvek >
Stáří benzinu do pily, 9.2.2010
je zajímavý že co jsem tady četl ,tak všechny zadřený motory byly mazaný 1:50 a jak píše jeden servisák ještě se nesetkal s motorem zadřeným který byl 1:25. Neříkám dávat směs 1:25 ale třeba 1:40. Myslím že to 1:50 je na hraně.Některé motory to... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika