Příspěvky uživatele - 211.214

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ploštice - jak se jich zbavit, 29.3.2011
:-) plostice nema sedo-zelenou barvu a rozhodne nelitaji:-)to mate doma asi neco jineho Marcela
Zpevněná plocha bez trávníku?, 22.3.2011
Tak já bych teda na rozdíl od vás volila trávník, jesltiže tam budou běhat jen vaše děti, tak to tolik nevydupou, pořádnou hřištní směs a jen na hodně exponovaná místa, u klouzačky pod houpačkama, v domečku apod bych dala nějaký ty... celý příspěvek >
Název rostlinky, 16.3.2011
Děkuji za pomoc. Ještě jsem se chtěla zeptat na jednu věc. Mamka se v jedné knížce na tuto rostlinu už dívala, ale zmátl jí ten stonek, protože na obrázcích chamaedorey elegans roste několik stonků rovnou z půdy, zatímco ta na té fotce má jakoby... celý příspěvek >
Název rostlinky, 14.3.2011 Obsahuje fotku
Krásný den, prosím neznáte někdo tuto rostlinu? Mamka by chtěla znát její název, prý roste u nich v práci. Snažila jsem se ji najít podle obrázku, ale jsem úplný laik a nějak jsem ji nenašla :) Za jakoukoliv pomoc děkuji :)
Slanina, 29.1.2011
Díky za rady a omlouvámse, že odepisuji až teď. Byl jsem na cestách.
Výsevní pásky, 18.1.2011
Chystáme se na jarní sadbu a tak mě napadlo zkusit mrkev a petžel zaset pomocí výsevných pásků. Jejich cena je ovšem dost vysoká, sadíme velkou plochu a to by se nám dost nevyplatilo. Určitě to jde vyrobit i doma. Kdysi jsem viděla v televizi, jak si... celý příspěvek >
Slanina, 26.11.2010
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli by mi někdo neporadil jak se dělá neuzená slanina. Útržkovitě jsem získal rady jako: povařit sádlo, pak nasolit, zarolovat dát do lednice na 3 týdny apod. Ale kolik soli, jestli vařit dlouho, jestli sádlo... celý příspěvek >
Pepino Gold - zrání plodů, 15.11.2010 Obsahuje fotku
Tak letos se mi podařilo vypěstovat plod pepina o hmotnosti téměř půl kilogramu (467 g). Pokusím se vložit ilustrační foto.. Tomáš
Je to broskvomandloň?, 28.10.2010
Ahoj letos jsem byl v nejmenovaném mandloňovém sadu a ubezpečujutě že se jsem na to taky narazil. Skutečně to bude asi tak, on totiž málokdo ví že jsou jsi velice příbuzný. Takže na 90% bingo.. Tom
Tropický ořech, 3.10.2010 Obsahuje fotku
Tak koukám že diskuze o pekanech nějak utichla. Je to škoda, opravdu nikdo z vás nemáte tento exot na vaší zahradě? Ten můj přežil -20° mráz bez velké újmy a dále pokračuje v růstu.. viz foto..
Mrkev zavařování, 30.9.2010
Dobrý večer, paní Květo, prosím, můžete mi napsat, jak dopadlo Vaše zavařování mrkve. Řeším podobný případ, mám hodně mrkve a malý mrazák, letos se jí zadařilo a tak je mi líto ji vyhodit... Děkuji za odpocěď... Iva
Přísavník, 1.9.2010
Zakoupila jsem v zahradnictví několik sazenic. Na obalu bylo psáno-přísavník. Pod tím latinsky Parthenocissus quinguefolia engelmanii. Chci si ozelenit sousedovou starou stodolu, na kterou se bohužel musím dívat. Teď si nejsem ale vůbec jistá,... celý příspěvek >
Vrba bílá, 1.9.2010
Koupila jsem si na zahrádku zakořeněný proutek vrby. Jedná se o Vrbu bílou-salix erythroflexuosa. Bylo u ní psané, že má později krásně bílou kůru. Když se teď dívám na netu, co jsem to koupila, zjišťuji,že všude se píše něco jiného. Někdo uvádí, že... celý příspěvek >
Tepelne cerpadlo, 20.8.2010
Dobrý den, domnívám se, že v upraveném vzorci je chyba. Z předchozícho příspěvku vyplývá, že výkon tepelného čerpadla je 5,5kW. Je tedy nutné počítat s hodnotou 5500, nikoliv 1240. 1240 je příkon čerpadla ve W. Ale voda se ohřívá celkovým tepelným... celý příspěvek >
Netuším, co to mám, 30.6.2010 Obsahuje fotku
Koupili jsme s manželem nedávno zahradu, na které je tento keř. Vysoký přes dva metry, hodně bujně roste a takto kvete prý po celé léto. Květy jsou vysoké cca 30cm, nevoní. Prosím, pokud někdo máte taky takový, poraďte,budu moc ráda.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika