Příspěvky uživatele - 21.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ohniště z cihel, je to možná varianta?, 30.5.2013
dekuji za reakci, myslela jsem si, ze by to melo jit, ale radsi... :o)
Plot - sousedi, 30.5.2013
tak jelikoz sousedi Vas nesmi obtezovat nepořádkem, hlukem, zápachem.. tak bych při pálení plastů zavolala policajti, příště by je asi už nezapálil... hruza, kdyz to ctu, jeste ze mame sousedy defakto v poho... taky bejvalo zle, ale ridim se... celý příspěvek >
Ohniště z cihel, je to možná varianta?, 30.5.2013
Dobrý den, mám možná hloupý dotaz, ale zajímalo by mě, zda můžu ohniště, normální na buřty, ohraničit normálními starými oranžovými cihlami  (bez jakýchkoli direk)... přítel se se mnou hádá, že to nejde, protože popraskaj, nebo můžou... celý příspěvek >
Hrušeň - nevyrašené listy, 15.5.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu co to je a co stím. Prostě nemám listy, ani pupeny. Je to Konference. Díky
Úrodný rok, 12.5.2013
Tak že by letos konečně úrodný rok? Zatím to vypadá dobře - co Vy na to??? Zmrzlé jsme přežili a výhled vypadá dobře. Že bychom měli žně?
Rakytník - jak rozpoznat, 28.4.2013 Obsahuje fotku
tak jsem pro všechny vytvorila jarni fotku rakytniku samce a vedle rakytníku samice, tak snad to nekomu pomuze... je to fotka z dnesniho dne, cili konec dubna,..ale zalezi hodne na tom, jak dlouha je zima...
Rakytník - jak rozpoznat, 27.4.2013
me nejvic v rozeznávání samce a samice pomohla tato stránka... ale dá se to poznat jen na jare (zda se mi ze i na podzim, ale nechci se hádat), tak snad Vám pomůže rozznání šištiček samců od náběhu na listy samic, ani tak to není zcela jednoduché a... celý příspěvek >
Prosím o pomoc s určením rostliny, 13.2.2013 Obsahuje fotku
Chtěla bych moc poprosit o pomoc, mám doma tuhle rostlinku a bohužel vůbec netuším jak se jmenuje. Ať hledám jak hledám, na internetu ji nemůžu nalézt. Budu ráda za každou radu. Ještě bych chtěla dodat, že docela zvláštně zapáchá, třeba by to mohlo... celý příspěvek >
Bilance 18.5 - mráz, 30.5.2012
U mě čačanské totál zmrzlé, ale Oulinská a Athamova, kupodivu snad bude, plody rostou a rostou, i přesto že jsou trohu puntíkaté.
Vhodná odrůda, 25.5.2012
Dobrý den, rád bych si na jižní stranu zděnné kůlny vysadil vinnou révu. Bude chráněná také od východu a to další kůlnou, dřevěnou. Jedná se o lokalitu v nadmořské výšce 240 m, střední čechy, kde ovšem bývají často pozdní jarní mrazíky. Potřebuji... celý příspěvek >
Existuje odolnější meruňka? MS kraj, 23.5.2012
Já teda nevím, ale pokud jste Karvinsko, pak jste už více kontinentální klima, což je pro meruňky lepší.
Bilance 18.5 - mráz, 23.5.2012
Lokalita Jičínsko, 235 m nad mořem, spálené ořešáky, brambory, částečně švestky. Sousední obec na kopci, cca 290 m nad mořem vše bez poškození.
Bilance 18.5 - mráz, 22.5.2012
Moje zkušenost je taková, že mám dva stromy u hromad se dřevem a ty působí jako akumulátor tepla a je to opravdu znát. Obtížnější je pak pirozeně česání ovoce. Jinak jako naschvál jsem v průběhu května jednu hromadu pod ringlí rozebral a nařezal a je... celý příspěvek >
Bilance 18.5 - mráz, 22.5.2012
Lokalita Jičínsko - mráz mi zničil švestky, hlavně domácí, co se týká čačanských a ringlí, tak tam něco bude, hlavně nahoře v koruně. President je totál na sr... Meruňka to ustála, třešně to ustály, višeň Vackova částečně vydržela, Ederi... celý příspěvek >
Letošní jaro - vyhlídky, 19.5.2012
Jo tak to jsme dva, kdo si myslel, že jsme za vodou. Je mi z toho zle a nedokážu myslet na nic jinýho. Všechno bylo obalený jako snad nikdy. Navíc jsem vše stříkal proti pilatce a to 2x, protože první postřik mi zkropil nenadálý déšť, co trval 20... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika