Příspěvky uživatele - 224.21

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Viking GE 140 L, 12.4.2018
Nikto mi neporadí? :-( Rozmýšľam aj nad Al-ko 2800 lh Easy Crusch. Stiepkovat potrebujem ďalej od domu takže aký predlžovací kábel budem potrebovať na vzdialenosť cca 59 metrov? Stačí 1,5 mm2 alebo radšej 2,5 mm2? ĎAKUJEM MD
Otáčky motoru Honda při rotavátorování, 12.4.2014
Rychlost mate na 2 alebo P? Ak na P (pri max. sirke nozov),  tak si myslim, ze je to normalny stav a ten motor dostava do tela, pretoze poda je udusana vobec nie je vymrznuta po tejto mizernej zime.  MH
Agzat alebo Vari?, 12.11.2011
250kg jednosak +nosic naradia a jesnna orba = to urcite nejde dokopy. Ak sa to niekomu podari ,natoc to a daj na you tube prosim. MH
Prekopavate rucne brambory po vyorani Vari?, 26.8.2011
Dobry den, oficalne sa tusim vola 3-polohove nastavovacie teleso a kupil som ho spolu s traktom, kde som dostal na vyber 3polohove alebo 2-polohove . Na starnkach supa ho sice vidim, ale v popise sa pise len o 2-polohovom, tak neviem ci sa... celý příspěvek >
Prekopavate rucne brambory po vyorani Vari?, 23.8.2011 Obsahuje fotku
Uroda 2011 . cca 500kg sme vyzbierali 3dospeli + penzista za 2,5 hod s prestavkami na ,, jedno orosene,,
Prekopavate rucne brambory po vyorani Vari?, 23.8.2011 Obsahuje fotku
Pozbierat je omnoho jednoduchsie a menej pracne ako kopat
Prekopavate rucne brambory po vyorani Vari?, 23.8.2011 Obsahuje fotku
Zdravim, vari doporucujem, prekopavat netreba.
Jaky je to typ rotavatora?, 7.3.2011
Na Roznavskej   Moutfield
Radiaca páka na vari, 13.2.2011
Ak by ste na korunkovej matici nemali zavlacku ,pri pohybe traktora vpred by sa mohla matica povolit. kedze tak jazdite 10 let tu zavlacku tam mate a ze by ju strihlo, je asi velmi nepravdepodobne.
Vari převodovka, 15.1.2011
Ked uz chcete BP, tak by som dal radsej BP Energear HT 80W-90.Ma spec. API GL5 a je doporuceny do hypoidnych prevodoviek.MH
Orba s KF 04, 5.6.2010
Zdravim. Mam 14-nast rocne. Moja rada nekupujte.Kupil som ho aj s pridavnou prevodovkou, kolesami a pluhom. Pluh(PLUZIK) aj oracie navleky som uz zahodil .Kolesa gumove aj zo zavazim pouzivam za vozik. Na oranie som spravil ocelove a vylial... celý příspěvek >
Technika orby, 7.12.2009
Suhlasim s vami, este dodam pluh aby pekne obracal musi byt aj pekne vylesteny (jak psove gulky) = zrkadlo. Pluhy sa predavaju len tak, ze pod farbou je surovy plech. Cize nestaci len odstranit farbu ale aj vylestit. Poda to vylesti tiez ale to... celý příspěvek >
Výměna olej. filtru po prvních 5 hodinách provozu motoru B, 22.6.2009
Na mojom INTEK PRO modelovej rady 12000 sa olejovy filter meni po 100 hodinach. Po prvych 5 hod. len olej. A ak sa pozeram na ine navody ta je to skoro rovnake. http://www.briggs.cz/agromak/produkty_prehled.php?cid=297
Technika orby, 8.6.2009
Dobry den. Ja oriem prvu brazdu vzdy opacne ako samotnu orbu (myslim tym klopenie pody a do polovicnej hlbky cca 10cm). U nas sa tomu hovori,,orezanie hrany,,. Na konci tejto prvej brazdy traktor-hopstroj otocim, pluh neotacam, kolesom vojdem do... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika