Příspěvky uživatele - 143.252

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výživa švestky, 13.8.2010
Nemohu se nikde dočíst, jakou výživu (přihnojení) - a kdy - pro švestky. Můžete doporučit? Hnůj nemám. Děkuji
Řez švestek (slivoní) ještě teď?, 20.11.2009
Dobrý den, letos jsme nestihli upravit koruny řezem, nebo ostříhat hned po sklizni. Můžeme to provést ještě teď, nebo mi poradíte jiný termín? Děkuji za pomoc, Jana
Bellamira - opylovače, 7.11.2009
Děkuji za uklidnění, máme čačanskou lepotici i jiné. Mrzí mne, že stromky prodávají lidé, kteří ani nemají snahu si něco zjistit.  Zdravím, Babina R6
Bellamira - opylovače, 4.11.2009
Poradí mi někdo, jaké má mirabelka Bellamira opylovače? Prodejce mi dokázal pouze říct, že je cizosprašná. Na zahradě máme několik slivoní, čačanskou, Jo-Jo aj. Bude to fungovat?  Děkuji za radu. babina R6
Okurky na plné slunce?, 7.4.2009
Mám zahradu již 10 let, vždy jsem dávala okurky na plné slunce. Teď jsem někde zahlédla doporučení, že okurky mají rády stín, nebo polostín.  Je pravda, že vypařují hodně vody, velká listová plocha. Poradí mi někdo, co je správně? Děkuji, babina... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika