Příspěvky uživatele - 76.88

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
dýně - prosba o radu, 20.5.2008
Dýně Hokkaido a jim podobné(muškátová, máslová, na pečení) skladuji v bytě nebo na chodbě v činžáku. Vždycka vydrží rok a možná i více, ale vždy je sníme. Předpokladem je úplná zralost. Cukety nám vydrží tak do ledna.
semena rajčat, 20.5.2008
Jedná-li se o odrůdu Cuore di Bue(buvolí srdce), tak ji dodávají naše semenářské firmy. Osobně mi velice chutná, ale váhově tak 600g/ks. V e-shopech se dají sehnat odrůdy rajčat s plody až 3 800g. Osobně jsem je nepěstoval, takže nevím jakou mají... celý příspěvek >
Rajčata na stejném stanovišti, 20.5.2008
Rajčata také pěstuji pořád na stejném místě, při každé nové výsadbě dám kvalitní zahradní kompost smíchaný s Vermikompostem a během vegetace přihnojuji tekutým ekologickým hnojivem Vermifluid. Průměrná sklizeň na jeden rajčatový keř byla loni asi... celý příspěvek >
rajčata - rady pro začátečníky, 20.5.2008
Mi se také osvědčil kupovaný zahradnický kompost v pytlích po 80l asi za 126.- Kč. Aplikace je napsána na pytli.
Černo-červená rajčata, 20.5.2008
semínka rajčat od bílých po černé se dají koupit na: RareSeeds.com
vytahování rajčat, 23.3.2007
    Vytahování je způsobeno nedostatkem světla s možnou kombinací přehnojení. Nejmíň pohlcuje světlo čiré sklo určené pro skleníky, jen pár procent, fólie podle druhu až do 30% a stará zanesená folie až 80%.     Plíseň... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika