Příspěvky uživatele - 72.36

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mrazuvzdorná mimoza - Albizia julibrissin, 24.9.2009
Jednu radu jsem dostala, že mám semínka napilovat, mám jich dost, tak budu experimentovat, dám vědět o výsledku. RN
Mrazuvzdorná mimoza - Albizia julibrissin, 24.9.2009 Obsahuje fotku
Díky moc, marně jsem pátrala, jak se strom jmenuje. Podařilo se Vám ho vypěstovat? Přikládám obrázek snad už Kopinice (keř) Zdravím Nováková
Mrazuvzdorná mimoza - Albizia julibrissin, 24.9.2009 Obsahuje fotku
Bohužel nevím, protože sama jsem si přivezla semena a budu zkoušet pěstovat.Vzhledem k tomu, že palma mi vyrostla během roku a má již 10 listů, budou tyto rostliny asi bujnější. Jenom nevím, jak mám semeno dostat z lusku (tobolky), je pěkně tvrdý... celý příspěvek >
Mrazuvzdorná mimoza - Albizia julibrissin, 23.9.2009
Rostliny: Albizia julibrissin 'Ernest Wilson' - kapinice, perská akácie Albizia julibrissin 'Ernest Wilson' - kapinice, perská akácieKultivar „Ernest Wilson“ se v Evropě již několik let spolehlivě pěstuje na chráněných místech. Pokud... celý příspěvek >
Semena z Řecka, 23.9.2009 Obsahuje fotku
Přeji pěkný den. Obracím se na Vás s prosbou, jak mám získat z lusku Kopinice/perská akácie semena? Obrázek přikládám, aspoň doufám, že to je Kopinice - strom. Dále zasílám obrázek rostliny jedná se o keř, bohužel už odkvetlý, ale jsou na něm lusky... celý příspěvek >
Název odrůdy, 22.10.2008
děkuji za radu
Název odrůdy, 17.10.2008
Mám starou jabloň, která plodí žlutá jablka, velmi podobná těm moučnatým letním, ale šťavnatá a s chutí i vůní po citrónu. Někdo mi říkal, že je to gronsfeldské nebo Gronsfeldovo, ale na netu takový název nenacházím. Nepodařilo se mi jej ani... celý příspěvek >
Co vlastně pěstuji?, 17.10.2008
Děkuji všem za odpovědi... 
Co vlastně pěstuji?, 24.7.2008
Děkuji za odpověď. Odpůrci názoru, že je to kalanchoe právě argumentují tvarem listu, který je hladce okrouhlý a ne "zubatý".
Co vlastně pěstuji?, 24.7.2008 Obsahuje fotku
Před pár lety jsem si uštípl výhonek a zasadil. Teď je z něho krásně kvetoucí rostlina s listy o průměru až 10 cm. Někdo tvrdí, že je to kalanchoe, jiní že ne. Tak nevím. Doufám, že se mi podaří připojit obrázek. Rostlina, ze které pocházel výhonek,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika