Příspěvky uživatele - 221.57

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Elektrocentrála SH 1000 DX, 19.10.2009
Nevím jaký přepínač myslíte, ale má to dva, prvním se zapíná celé zapalování, takže ten je zapnut vždy a druhý zapíná stejnosměrný proud a v návodu píší, že při použití tuším méně než půlka výkonu, má být zaplý i stejnosměrný proud, jinak režim... celý příspěvek >
Elektrocentrála SH 1000 DX, 18.10.2009 Obsahuje fotku
Děkuji za návod, výměnu oleje jsem tedy již provedl a nečekal na 50 hodin. Přidávám obr bez bočních krytů, ale bohužel moc toho vidět není, protože tam jsou další plasty. Jinak ještě dodám, že má obsah 54 cm3, což je podle mě hodně málo a točí v... celý příspěvek >
Elektrocentrála SH 1000 DX, 13.10.2009
Děkuji za odpověď, já jsem si myslel, že 95 nebude vadit, o cenu nejde je to rozdíl pár haléřů, ale spíše o pohodlí a to, že když tankuji do kanystru, tak většinou i do auta a nebo z druhé strany bych musel mít tři kanystry (95,91 a 95 s olejem),... celý příspěvek >
Elektrocentrála SH 1000 DX, 12.10.2009 Obsahuje fotku
Dobrý večer, tak jsem nakonec měl trochu štěstí a narazil jsem na akci právě v obi a sehnal jsem inverotorovou elektrocentrálu, 4t, 850w, 1000w špička, spotřeba (<0,5), je to samozřejmě čína (CMI), ale zatím vypadá fajn. A to nejdůležitější je,... celý příspěvek >
Elektrocentrála SH 1000 DX, 5.9.2009 Obsahuje fotku
Mám chalupu bez elektrického proudu, takže sháním elektrocentrálu na běžný večerní provoz což je max 400w. Do teď jsem měl tu čínskou, která se u nás prodává pod spoustou značek (2t,650w,20kg) - Vzhledem ke slušné zatěži vydržela celkem dlouho a to... celý příspěvek >
40 let stará nafta, 30.3.2009
Co třeba naftová kamna? Asi to už nikdo nevlastní, ale třeba se nějaký dobrodruh najde a něco vám za to dá.
Motorová pila Partner 421, 4.7.2008
Já mám P422, což je to samé jen s kratší lištou, ta lišta mě odradila právě od 421 - 45 cm je moc podle mě na takovou pilu... Jinak spokojenost i to beznářaďové uchycení funguje bez problému... Každopádně to tady projděte konkretně o partneru se tu... celý příspěvek >
Test motorových kos - křovinořezů na itest.cz, 30.5.2008
Nevim přijde mi tady každý zaujatý na druhou stranu. Příklad někdo sem začne montovat profi stroje atd... všimli jste si vubec někdo, že nešlo test značky ale o test konkrétních výrobků těchto značek??? Takže mi přijde argumentace tohle je blbost ja... celý příspěvek >
Test motorových kos - křovinořezů na itest.cz, 30.5.2008
Já tam to slovo inzerce nenašel, takže nevím o čem se tady bavíte? Pokud jsem to přehlédl tak se omlouvám. A pokud v tom testu lžou tak to je přece na oněch firmách, které se budou určitě hájit... a nebo se nikdo hájit nebude a tím pádem je tam... celý příspěvek >
Test motorových kos - křovinořezů na itest.cz, 30.5.2008
No ja spartu 25 vlastním již přes rok dokonce jsem sem nedávno do tématu: Kupa krovinorezu - aky stroj vlastne potrebujem? popisoval co a jak. Rozhodně nejsem žádný fanoušek, ale člověk který řekne to jsem viděl to je tak na 20 m2 je lhář. Jak jsem... celý příspěvek >
křovinořez do 10000,-, 20.5.2008
spartu25 mám těd jsem popsal nějaké zkušenosti o téma vedle.
Kupa krovinorezu - aky stroj vlastne potrebujem?, 20.5.2008
Zdravím, jen pár zkušeností, od loňské sezóny mám křovinořez značky Oleo-mac sparta 25 výkon 0,8 kw. Ano také jsem naletěl na lákavé kolo štěstí atd. a žil jsem v domění, že kupuju kvalitu. (Po tom co jsem si tady přečetl bych do mounffieldu asi už... celý příspěvek >
Elektrická sekačka, 5.5.2008
děkuji pane J.S., mohu se zeptat ještě na jeden detail. Jestli mají sekačky 4818 (spíše uvažuji o té bez pojezdu) připevnění nože železným šroubem? Jak jsem sem psal tak moje předchozí měla plastový a jak jsem koukal po obchodech tak to davá většina... celý příspěvek >
Sekačka: Mulčování, pojezd, boční výhoz, 6.4.2008
Dobrý den, začal jsem koukat po sekačkách a proto jdu pro radu za odborníky a prosím, vysvětlete mi několik věcí. Mulčování - co je to vlastně za funkci (pochopil jsem, že je to kvůli přerostlé trávě), ale co to dělá jak vypadá atd., vůbec... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika