Příspěvky uživatele - 96.44

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za rostlinu?, 6.3.2011 Obsahuje fotku
Prosím poradíte mi co je to za rostlinu? Nekvete, jsou to jen zelené listy a jakmile dozrají semena k množení, vystřelují mi po celém pokoji. Velikost kulatých semen je cca 2 mm. Semena je možné strčit do jakéholiv květináče kolem v pokoji a vyroste... celý příspěvek >
Solo nebo Stihl, 17.10.2010
Pane J.S.Děkuji za radu, nakonec jsem na to přišel-s přispěním diskuze"Husqvarna 36 mazání řetazu".Udělal jsem to tak jak doporučil host ze dne 11.9.2010-i když se mi neozval.Není těžké po tolika rozděláváních pily-to pochopit.Ale díky Vám... celý příspěvek >
Solo nebo Stihl, 17.10.2010
Zdravím p.J.S. S mazáním jsem si vystál už tolik, že to až není možné. V jednom roce byla pila HQ 141 v jednom nejmenovaném servisu-dohromady půl roku.Vyměnili všechno možné, vše to co jsem našel na vašem obrázku-a já jen platil a platil.Pak začlo... celý příspěvek >
Solo nebo Stihl, 17.10.2010
Zdravím pane J.S.Četl jsem hodně Vašich příspěvků a opravdu se vyznáte jako málokdo.Poprosil bych o radu.Mám HQ 141-jěště vyrobenou v USA a stále přetrvává problém s mazáním.V jedné diskuzi jste navrhl přestavět řeznou soustavu na malou 3/8.Pak se... celý příspěvek >
Starjet a olej Paramo M8 AD, 14.10.2010
Chlapi díky za radu, olej jsem vrátil.Všichni radíTe koupit to co motor potřebuje.Na Moravě jsou pouze dva značkové servisy na Starjet.Jaké bylo moje překvapení, když se traktor vrátil ze servisu a na krytu motoru- Vanguard 2 válece,18 koní-byla... celý příspěvek >
Starjet a olej Paramo M8 AD, 12.10.2010
Dobrý den.Prosím o radu.Obsluhuji Obecní zahradní traktor Starjet AJ 102.Došlo u nás ke zrušení benzínky a známý mi prodal 4litry oleje Paramo M8AD.Tech.podrobnosti-SAE 15W50,API SE/CG.V návodu na servis je však napsáno že do traktoru patří SAE... celý příspěvek >
Ake su motorove pily Oleo-Mac?, 31.1.2010
Bylo to tak snadné: vyměnil jsem šňůru za novou, asi o půl metru delší a při startu max. využívám její délku. Problém vyřešen - děkuji za inspiraci.
Starjet - po zahřátí nefunguje vypínač elektrospojky, 11.10.2009
Zdravím p.KP.Jsem velice rád že dnes ještě existují lidi kteří poradí, podělí se se zkušenostmi s těmi méně zdatnými.Tak jsem servismenovi poslal email s prosbou o radu-abych nemusel rozdělávat půl mašiny, myslíte že odpověděl?Hajzl jeden-využívá... celý příspěvek >
Starjet - po zahřátí nefunguje vypínač elektrospojky, 20.9.2009
Zdravím pane KP-ta rada od vašeho kamaráda bude k nezaplacení, protože servismeni jsou se vším hodně rychle hotoví.Doptal jsem se po tel.-popsal problém a odpověd?-cituji"Kolik jste naměřil na baterii když je traktor v chodu?" Já na to 12... celý příspěvek >
Starjet - po zahřátí nefunguje vypínač elektrospojky, 15.9.2009
Zdravím všechny samouky kteří bud vlastní nebo jsou pověřeni opravami a chodem traktůrku Starjet.Prosil jsem tady o radu jak uvést do chodu rozběh nožů, když se motor přehřeje.Závada byla nakonec v elektromagnetu-elektrospojce, která se nachází pod... celý příspěvek >
Starjet - po zahřátí nefunguje vypínač elektrospojky, 5.9.2009
Zdravím pane KP, tak jsem vyměnil spínač rozběhu nožů který je hned na panelu u volantu-měl jsem náhradní nový.Po oddělání nádrže jsem přišel na ty předpokládané relátka-jedno na start, jedno na rozběh nožů.Jsou pětikontaktová tak jak u Favoritu.Zdá... celý příspěvek >
Starjet - po zahřátí nefunguje vypínač elektrospojky, 4.9.2009
Zdravím a prosím o radu.Starjet typ AJ 102,rok výroby 2000-motor Brigs Vanguard-dvojválec,18 HP.Po cca 30 min jízdy bez sečení zapnu páčkový vypínač, nože se rozběhnou.Poté potřebuji přejed na druhou stranu silnice-vypnu vypínač, a pak at dělám co... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika