Příspěvky uživatele - 215.110

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Buganvilie, 25.8.2009
Dobrý den, koupila jsem si cca 30 cm vysokou květinku, ale zatím má všechny listy zelené. Je na terase na Z. Mohu nějak urychlit zabarvení listů? Děkuji. Verča
Dendrobium - konec?, 25.8.2009
Dobrý den, mám Nobile, které mi před 4 týdny krásně vykvetlo a květy držely do teď  (nevím, či tomu pomohlo, že jsem byla 14 dní na dovolené a květninka byla bez zálivky.) Po návratu z dovolené ještě 14 dní květy držely a nyní začaly žloutnout... celý příspěvek >
Dendrobium nobile, 25.6.2009
Dobrý den, také nevím, co s ní :-(  Všude se bohužel píše něco jiného. Přečetla jsem si, že pokud chci květy, musí být v chladu, přes léto veknu. Dala jsem jí před 5 dny ven (pod stříšku, bez deště a přímého slunce) a žačaly mi žloutnout listy,... celý příspěvek >
Cymbidium - pěstování, 19.6.2009
Děkuji za radu. Ono se na netu píše všude trochu něco jiného. Bohužel bydlím v garsonce s terasou, vše na západ, tak nevím jak ji zajistit to chladnější prostředí, aby začala kvést...
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika