Příspěvky uživatele - 180.186

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak se starat o cypřišek leylandův?, 8.3.2012
Děkujeme za informace, hodně lidí odrazuje od pěstování těchto cypřišů kvůli mrazům.
Bílý povlak na Kustovnici, 11.12.2011 Obsahuje fotku
Ještě jedna fotka... vlevo vzadu je za GOJI ještě réva, která napadená nebyla vůbec, přitom větve se částečně překrývaly
Bílý povlak na Kustovnici, 11.12.2011 Obsahuje fotku
Zdravím, na keři 3 roky staré a prvně plodící Kustovnice čínské GOJI se mi na podzim objevil bílý povlak, jakási jemná jinovatka. Tak se většinou projevují různá padlí, ty však mají společné to, že vedou k uhynutí napadených rostlin. Již jsem kdysi... celý příspěvek >
Pěstování česneku ze semen, 8.9.2011
Mám pacibulky na záhoně. Předpokládám, že je musím vybrat a za měsíc až dva zase zasázet. Je to tak správně?
Prosím poradí někdo, 28.8.2011
Skvrny jsou žlutohnědé, tvrdé a seškrábnout to nelze.
Prosím poradí někdo, 27.8.2011 Obsahuje fotku
Již několik let mám kaktus a nyní ho napadla nějaká choroba. Neví, prosím někdo oco jde a jak kaktus zachránit.Děkuji
Nejlepší křovinořez na trhu, 6.6.2011
Dobrý den, Zkušenosti Stihl vs Mountfield (Oleomac od Mountfieldu) Pracuji 3 léta s nejslabším strojem od STihl, bez jediné závady a problému, servisu.Naproti tomu mountfield po jedné sezoně vyžadoval 3 opravy. Stroje jsou cenově shodné, od... celý příspěvek >
Zahradní traktory Partner, 3.5.2011
Vlastním model P200107HRB a jsem naprosto spokojen že bych po 3 sezonách na 2000m zahrady + 4x ročně hřiště,  něco krom oleje a filtru měnil, se mi nestalo.  je třeba pravidelně ostřit nože ne že by 20Hp nestačilo... celý příspěvek >
Zemní vruty pro kotvení plotů, 8.11.2010
Tak konkrétně do skály bych to moc rád viděl
Mc Culloch 130, 3.2.2010
Nevím jak pan J.S. přišel na to, že oleje HQ v poměru 1:50 odrovnaj motor po 2 nádržích???Nejvíc se mi líbí ten dodatek jak to olej Dolmar zachrání.Na H-55 jsem v začátcích používal M2T a to z neznalosti pak už celých 18 let olej HQ v poměru... celý příspěvek >
Olej stihl HP, 1.2.2010
Kupte si olej od HQ ten je kvalitnější.
Olej stihl HP, 30.1.2010
Včem je olej od Stihlu lepší než HQ oleje???
Čím krmíte?, 27.12.2009
Mají krásný obal, to je vše, po dlouholetých zkušenostech vím.že Firstmte a Belcando jsou nejlepší co můžu psu dát a když na to nemáte tak krmte třeba ty levnější s pilinama.
Bio-olej Oregon, 19.11.2009
Zdravím, vím,že na téma bio-olejů je tady toho víc, ale zajímá mě konkrétně zkušenost v praxi s bio-olejem Oregon, Děkuji za rady.Ptám se protože jsem přešl na lištu a řetěz Oregon a je to v doporučení u lišty.Jinak používám strojní olej už 20 let a... celý příspěvek >
Čím krmíte?, 13.11.2009
Zdravím, chci jen upozornit, že nejsou granule jako granule a zajímavém je, že cenou se to poznat nedá.Jsou granule jako Purina, Hils,RC a kvalita ceně neodpovídá.Já osobně chovám Čivavu a Bernského salašnického psa a krmím Firstmate nebo Belcando a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika