Příspěvky uživatele - 178.83

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zálivka rajčat a paprik, 27.6.2007
Rozhodně bych nezáleval rajčata nebo papriku každý den, pokud to takto děláte, zaléváte pouze tenkou horní vrstvu půdy a ke kořenům se dostane jen velmi málo. Ve velkovýrobě se zalévá maximálně dvakrát týdně i za těch největších veder, většinou... celý příspěvek >
Zahradnictvy - Jonas, 10.6.2007
Podle mých zkušeností z návštěvy v Kolíně před rokem a půl pan Jonáš nemá email, tenkrát neměl ani PC, ale svou ukázkovou viničku měl parádní.
Jakou révu do skleníku?, 18.5.2007
Z raných a dostupných určitě Arkadia a Kodrjanka, z pozdnějších třeba Paměť Negrula a V 25-20.
odrudy vinné révy, 28.4.2007
Odrůdy Madlen a Moly neznám, ale obě chrupky rozhodně rezistenty nejsou, Prim je  tzv. rezistentní stolní odrůda, má výbornou muškátovou chuť. Podrobnosti o chrupkách i o Primu na adrese: http://tilia.zf.mendelu.cz/ustavy/556/
Mám roubovat? Jestli ano, jak a na co?, 22.4.2007
Vinná réva se roubuje na podnože z důvodu zamezení napadení fyloxerou (jeden z nejzávažnějších škůdců révy). Neroubované rostliny na vlastních kořenech se nazývají pravokořenné a mají ty samé vlastnosti jako rostlina, ze které byly řízky odebrány.... celý příspěvek >
Habr jak roste, 23.3.2007
Habr roste poměrně rychle, můj odhad je tak 20-30 cm za rok.  Mám z něj 30 m dlouhý živý plot vysoký 3 m, stáří je tak 10 let, ale nejméně poslední tři čtyři roky je už úplně dorostlý. Podobně vhodný je i buk, podle mého by z něj šel tvarovat... celý příspěvek >
Okysličování jezírka, 8.3.2007
Dobrý den, chtěl bych začít s výstavbou jezírke a nevím jak okisličovat vodu.Mám svou studnu takže s vodou by nebyl asi problém, ale kam s tou vodou pak která se přefiltruje kam pak s ní? Dále by mě zajímalo zda bych nemohl udělat jezírko bez přítoku... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika