Příspěvky uživatele - 63.177

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dendrobium - nová rostlinka, 16.8.2010
Dobrý večer, podle fotky máte Denrobium phalaenopsis, ten nemá žádnou dobu odpočinku, zalévejte a hnojte jak jste zvyklá.Jen přes zimu opatrně se zaléváním, zalít až substrát mírně vyschne, hnojte jednou za měsíc.To že mu zežloutly listy je normální... celý příspěvek >
Rhynchostylis a Catasetum, 6.10.2009
Dobrý den a děkuji vám za odpověd, Mám ji navázanou na špalíku vinné révy, ale zkusím ji dát do toho květináče, třeba mu tam bude líp.Máčím ob den, mezi tím i rosím kořeny, hnojím jen malinko každý týden.Mám jej na jižním okně spolu s vandami a... celý příspěvek >
Rhynchostylis a Catasetum, 1.10.2009
Vážený pane Jiří, poradíte prosím jak se starat o Trichoglotis brachyata.Pomalu začínají zasychat a scvrkávat listy.Máčím vždy ráno a k večeru, někde dělám chybu, jinak vím, že chce zacházení jako vandovité.Děkuju moc za vaši odpověd.Šárka
Hnojeni lidskymi výkaly ze separacni toalety, 12.8.2009
Dobrý večer, tohle téma snad nikdo nemůže myslet vážně, už jen ta představa, jak si asi pán pochutnává na takto, například přihnojené mrkvi a jiné zelenině je fakt otřesná.Nejlepší hnojení je od našich domácích přežvýkavců, víte čím je krmíte...... celý příspěvek >
Kompost z pilin, 12.8.2009
Dobrý den, používáme piliny ke stlaní ve stáji, takže s koblihama atd.je to nejlepší hnojivo na zahrádku jaké znám.Zelenině se daří výtečně.Bohužel nevím odkud jste, klidně bychom vám pěkně odleželý darovali za odvoz.
Letnění orchideje na terase?, 11.8.2009
Výborně, přeji hodně úspěchů at se daří!
Jaká je šance na přežití orchideje, 29.5.2009
Nezapomněla jste kouknout v jakém stavu jsou kořeny, nebo jste již přesadila?
Letnění orchideje na terase?, 29.5.2009
Klidně i Cattley, D.nobile, některé paphiopedila, ven chodí i Cambria, Vanda,Brassia, Oncidium sph.
Phragmipedium, 13.5.2009
Jo, jo to s váma souhlasím ohledně podmínek na pěstování-hnojení, klima atd.Zkusila jsem ho jen přimíchat do cattley a zatím dobré, uvidíme co bude dál.Je vlastně jedno jestli molitan, sphagnum nebo chipsy měly by zadržovat vodu poměrně stejně.Jen,... celý příspěvek >
Phragmipedium, 13.5.2009
Díky moc, tohle jsem se dočetla taky.Právě mě hodně mate, to, že rostou na skalách a těch balvanech, ty přece musí taky obsahovat taky určitě nějakou tu trochu vápence.Neustále vlhký substrát je určitě podmínka pro zdárné pěstování.Když bych dala... celý příspěvek >
Phragmipedium, 13.5.2009
Dobrý den, chci bych poprosit o radu, v jakém substrátu pěstovat Phragmi.longifolium?Hodně mám nastudováno, jen o substrátech nic.Nevím jestli přidat i sphagnum, když je hodně kyselé pro tyto rostliny, nebo raději nahradit molitanem?Moc děkuju Acery
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika