Příspěvky uživatele - 182.32

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Freza od f. Stratílek, Vyské Mýto r.v. 1946, 22.7.2011
Díky za info, v průběhu těch dvou let od vloženého dotazu, jsem ke stroji dostal žací lištu a železná kola a  vypadá jako ten Váš na obrázku. Bohužel již asi nezprovozním lištu, protože nemám ten mezikus mezi strojem a lištou. Pokud by to bylo... celý příspěvek >
Půdní vrták Mountfield MTL 51 x Dolmar PD 520 x Stihl BT 121, 7.3.2010
Dobrý den. Jestli mohu přispět svojí radou tak jestliže s tím půjdete do lesa tak si kupte pouze STIHL BT 120 a nebo 121, protože brzda je k nezaplacení.  Ne pokaždé je dobrá půda do které se vrtá a jestliže se vrták kousne zrovna při... celý příspěvek >
Půdní vrták a který?, 2.8.2009
Mám dotaz ohledně půdních vtáků. Používáme v lesnictví na sázení sazenic vypůjčený půdní vrták Sihl Bt 121. Rádi bychom zakoupili svůj, ale řešíme dilema zda zaplatit cc. 30.000,- kč za prověřený Stihl a nebo zakoupit o polovinu lacinější Dolmar... celý příspěvek >
Freza od f. Stratílek, Vyské Mýto r.v. 1946, 26.7.2009 Obsahuje fotku
Takže opravuji rok výroby je 1948, vypadá to na jednoválec, dvoutakt, typové označení SM6 a firma Stratílek se zaobírala výrobou hasící techniky
Freza od f. Stratílek, Vyské Mýto r.v. 1946, 26.7.2009
Zakoupil jsem tuto frézu i s přívěsným vozíkem a sedačkou. Máte někdo podobný stroj ať se podělíme o informace k tomuto stroji. Zajímá mne třeba, kde bych sehnal těsnění pod hlavu. Jinak se pokusím nafotit a vložit foto.
Alko - Snapper, 12.5.2009
Zdravím všechny. Sousedovi jsem na netu minulý rok objednal sekačku Snapper. Seká s ní každý "týden" plochu cca. 2500 m2 a zatím bez jediného problému. Jelikož je tráva sekána často nenaroste a koš je vždy naplněn na 100%. S mokrou trávou... celý příspěvek >
Motor Tecumseh, 27.6.2008
Nevím tedy, ale vše záleží na údržbě a práci a to s jakýmkoliv výrobkem. Kamarád koupil v roce 1995 sekačku Husqvarna s motorem Tecumseh Vantage asi označení 35. Sekal s ní 9 let pozemek cca. 5000 m2. Sekačku mi daroval a já s ní sekal ještě dva roky... celý příspěvek >
Zapalovací svíčka v sekačce, 2.6.2008
V novém motoru byla svíčka s označením 17 a motor běžel občas nepravidelně. Dal jsem do něj svíčku s označením 19 jinak označení a výrobce stejný a motor běží kultivovaně bez občasného vynechání jako se svíčkou 17. Jde mi tedy o to zda tam mohu tuto... celý příspěvek >
Zapalovací svíčka v sekačce, 2.6.2008
Dobrý den.  Potřeboval bych ujesnit jednu věc ohledně zapalovací svíčky. Mám v sekačce motor Tecumseh Centura 55 a v něm zapalovací svíčku Champion RJ17LM. Motor pracuje občas nepravidelně. Před tím jsem měl také sekačku s motorem Tecumseh a v... celý příspěvek >
Tecumseh 3.5hp, 15.10.2007
Ano máte pravdu, měl jsem stejný motor na sekačce Husqvarna a předsazený nálitek v nalévacím otvoru je správná výška hladiny oleje v motorovém prostoru. Jinak motor jsem měl v sekačce 10 let a žádný problém. Asi je vše o údržbě, když člověk vezme... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika