Příspěvky uživatele - 3.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Husqvarna W 53 CSB, 17.2.2010
Ak si pozriete daný typ kosačky prídete na to že nemá plechový stelet, stačí si to pozrieť a možno aj prečítať.A honda podľa mojich skúseností znesie náklon taký ktorý neznesiete vy ak si uvedomíte koľko ten strov váži.
Křovinořez - který výrobce je ten nej?, 31.12.2009
 Nehovoril som o váhe stroja ale o váhe v pomere ku výkonu.V sezóne mám v rukách denne niekoľko strojov a doprial by som vám chytiť no rúk OM 746 po Dolmare 4010.Potom by ste pocítili rozdiel.Tvrdím len to že na pocit sa mi zdajú ťažké na výkon... celý příspěvek >
Křovinořez - který výrobce je ten nej?, 30.12.2009
To o tom objeme je nepravda.Mnoho je závislé od konštrukcie motoru.  Na nasadenie by som ja osobne vyberal dvojtakt okolo +- 40ccm Tu je na výber Stihl FS 400,450 alebo Dolmar 4010 Solo profi som ešte snáď ani nevidel - na slovensku je zle... celý příspěvek >
Güde KS 400 B, 15.12.2009
Podla mna je totožný na pohlad, podla papierov má menovaný zenoah predvýplach a zvyšok z tohoto zoznamu o predvýplachu ani nesníva
Güde KS 400 B, 15.12.2009
 Zenoah by som tam neradil, jedná sa z vysokou pravdepodobnosťou len o predlohu ktorú súdruhovia z číny okopčili.
Životnost valca, 12.12.2009
Malý predajcovia sa nebráni servisovať aj takéto značky ale je tu ale, a to: - na dané stroje nie je možné nič zohnať, servis prebieha všeliakým prispôsobovaním a strávi pri tom mnoho času a to platiť nikto nechce.Ak má niekto zaplatiť 2-3K za... celý příspěvek >
Čím čistit karburátor?, 14.11.2009
V karburátoroch je mimo iné aj tzv.ventilček a akceleračná pumpička a tie podľa prevedenia bývajú zs malými membránkami.Pri varení máte veľký predpoklad že sa zničia
Skladovanie krovinorezu, 7.11.2009
   Asi sme sa nerozumeli, ochranný kryt ktorý sa môže poškodiť pri uvedenom skladovaní je tzv.prepravný kryt žacieho noža.Kryt ktorý bráni odlietaniu materiálu na obsluhu stroja niako nebráni tejto polohe skladovania.Jedine snáď stroje... celý příspěvek >
Křovinořezy Jonsered, 12.9.2009
Takze ked je to firma tak potom zamestnanec podá len polovičný výkont.zn. 900m spraví za 4 hodiny, co robí ostatné dni ked stroj robí 4hodiny denne.
Zapaľovanie Stihl FS55, 22.7.2009
P.s. Pokiaľ dávate viacej oleja pozrel by som sa či nie je zapchatý výfuk
Zapaľovanie Stihl FS55, 22.7.2009
Existuje mierka, dá sa vyrobiť z 0,5 plechu, vystrihnúť a ohnúť podľa obvodu zotrvačníka. Bnzín môže byť príčina, pokiaľ dáte viacej oleja nie je to dobre ale na chode stroja by sa to nemalo prejaviť. Jani
Dvoutaktní motor u sekačky MF 70, 16.7.2009
Trochu mimo mísu - zaujímalo by ma že ktoré kosy na MF 70 kosia najlepšie.ja vlastním 140cm origo a mám problémy s pokosením ako riedkej tak aj hustejšej trávy, zostáva veľa nepokoseného.Na nete som našiel rôzne prstové, bezptstové,nemecké,... celý příspěvek >
Křovinořez Dolmar MS 4010, 24.6.2009
Nikdy som nepovedal že nepoužívam rukavice a nemám zapnutý bezpečnostný pás, len už sa mi stalo že som nemal rukavice bolo treba spraviť robotu.Teda rukavice som mal ale 15km ďaleko.A bezpečnostný pás si zapínam vždy ale niekoľkokrát sa mi stalo že... celý příspěvek >
Křovinořez Dolmar MS 4010, 24.6.2009
Ja som nenapísal že je to jediná vec ktorá mi vadí, oproti 400 je citeľne menej pohyblivý.Tá poistka plynu tá ma len rozčuľuje.Môže si ktokoľvek písať ako je povinné používať rukavice a bez toho sa to nesmie robiť, na to len toľko- vždy si každý... celý příspěvek >
Elektrická sekačka s pojezdem, 22.6.2009
  Pokiaľ Vám 1000W kosačka zastávala,1800-ka bude zastavovať viacej a to z dôvodu väčšieho záberu. Dá sa to napísať aj takto: Výhody elektriky: a./ je tichšia b./je ľahšia c./jednoduchšia údržba d./kosí na akomkoľvek svahu Nevýhody: a./... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika