Příspěvky uživatele - 16.85

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vrtaná studna 80 m - jakou hadici?, 19.7.2010
:) OK, děkuji za názory. Pokusím se vyhledat toho krtka, který to dělal a dotlačit ho k nějakému trvalejšímu řešení.  Přeji hezký den. O.S
Vrtaná studna 80 m - jakou hadici?, 19.7.2010
To máte pravdu, ustálená hladina je prý nyní cca 45 m.  Toho studnaře se chystám dohledat a poladit to s ním.  Neměl jsem představu jaké jsou reálné hmotnosti a tlaky. Prvotně mě napadl Malyš + nějaká odolnější 1" hadice a basta. Ale... celý příspěvek >
Vrtaná studna 80 m - jakou hadici?, 19.7.2010
Ano, máte pravdu, že v tomto případě je láce čerpadla relativní. Jde mi psíš o zkušenosti. Ale jak říkáte, asi tato hlobka není běžná.
Vrtaná studna 80 m - jakou hadici?, 19.7.2010
Tato hadice mě také napadla, ale je s ní těžká manipulace, tomu jsem se chtěl vyhnout použitím nějaké pružnější (hadice).
Vrtaná studna 80 m - jakou hadici?, 19.7.2010
Zdravím. Prosím o radu. Pomalu se dostáváme k užívání vrtané studny, která byla takto vytvořena před cca 4 lety. Je hluboká 80 m. Vodu z ní chceme používat k doplnování 8mi kubíkové nádoby pro zalévání. Stojíme před otázkou: jaké čerpadlo - pouze vyp... celý příspěvek >
Čerpadlo k jezírku, jaké?, 13.7.2009
Ještě pro doplnění, korýtko, které je esovitého tvaru s relativně malým spádem je také z tepané mosazi o šíři 8cm a výšce 4cm.
Čerpadlo k jezírku, jaké?, 13.7.2009
Dobrý den, no, rozměr je nepravidelného tvaru 750mm x 500 mm s hloubkou 10 cm. A jak jsem psal jedná se o tepanou mosaznou misku. Máte pravdu, že vody tam bude asi trochu více, misku ještě nemáme dodanou. Potrubí, které má dopravovat vodu k začátku... celý příspěvek >
Ridery a traktůrky z Mountfieldu - názory?, 19.2.2008
Názory beru i ta opice mně pobavila. :-) Něco na tom bude. Mountfield se logicky chová jako král na trhu. Ostatně mně jde o to, abych si nekoupil sekačku a měl to do servisu 100 km, ale 30 jak Mountf. mám. To bude asi hlavní. Jiného prodejce v okolí... celý příspěvek >
Traktůrek Bolens BL 175/105 AT?, 15.2.2008
Zdravím traktůrkáře. Opravdu žádné zkušenosti se značkou Bolens? :-(
Traktůrek Bolens BL 175/105 AT?, 13.2.2008
To bude asi nějaká čína.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika