Příspěvky uživatele - 161.11

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Brambořík, 6.7.2009
Já jsem dostaal rozkvetlý brambořík před dvěmi lety, jako dárek do nového bytu, od té doby ještě kvést nepřestal, kvete prostě pořád nehledě na roční období. Mám ho na východním okně, kde od rána do poledne svítí sluníčko, v létě je tam pěkně vedro,... celý příspěvek >
Juncus spiralis, 19.6.2009
Včera jsem si domů přivezla rostlinku Juncus spiralis, jedná se prý o náročnou rostlinku, tak jsem se chtěla zeptat jestli někdo nemá zkušenosti s pěstováním. Děkuji
Dendrobium nobile, 11.5.2009
Děkuji za odpověď, ale na květináči, ve kterém je kytička zasazena je napsáno dendrobium nobile, a taky ty předešlé květy byly jiné než tyto, bylo jich více na delším stonku. Teď asi na tak malé kytičce nemají místo. Tak se pokusím oddělit a... celý příspěvek >
Dendrobium nobile, 7.5.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu.V lednu tohoto roku jsem dostala orchidej Dendrobium nobile. V květináči byly dva stvoly z nichž pouze jeden byl obsypán květy. Po odkvětu jsem orchidej běžným způsobem zalévala a rosila, začátkem března začal na špici... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika