Příspěvky uživatele - 66.207

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdepak jsou včely?, 24.6.2009
Pro včelaře je to špatné, také by mě bylo líto, kdyby se mému včelstvu nedařilo. Již mnoho let přezimují v mém chlévě čmeláci. Vím přesně, kde mají hnízdo v zemi, mezi kameny. Jsou to ti čmeláci s červeným zadečkem, prý jsou vzácnější, než... celý příspěvek >
Alcea rosea - Slézová růže, 24.6.2009
Paní Helenko, když semínka vysejete teď v červenci, budou z nich do podzimu pěkné a silné rostlinky. Přesaďte je každopádně na trvalé stanoviště, jakmile budou mít kromě děložních také i několik pravých lístků.  Takto se radí v... celý příspěvek >
Pes a bouřka, 24.6.2009
Také jsem si užila své, s dogáčem, který se strašně bál bouřky a také petard. Byl to gaučák, takže venku být nemusel. Při bouřce v bytě celou dobu chodil, těžce dýchal, nezůstal ani vteřinu v klidu a chtěl jít ven, aby mohl před tou bouřkou... celý příspěvek >
Roundap - Roundup, 24.6.2009
Možná máte pravdu, ale já raději sáhnu po tom, co mi celé roky dobře fungovalo a proto mám k Roundupu důvěru. Navíc mám dojem, že Dominátor se prodává jen ředěný a připravený k postřiku. Na některé rostliny je však potřeba použít přípravek neředěný.... celý příspěvek >
Alcea rosea - Slézová růže, 24.6.2009
Velmi záleží na tom, kam jste slézovou růži zasadila, zda tam má dobré podmínky. Já mám slézové růže na jednom místě již devátý rok, staly se z nich trvalky. Jsem z Polabí. V odborné literatuře se píše, že když mají dobré podmínky, tak po dvou letech... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika