Příspěvky uživatele - 175.24

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
MCCuloch Edition 1 vs. Gardol 5350 SPE, 18.8.2009
Kterýkoliv servis Husqarny vám kolečka objedná. Musíte přesně opsat štítek sekačky. Já si kolečka objednala přes firmu Zálesák v Benešově u Prahy. Velké (nehnané)kolo jsem slepisl Lepox metalem, vydrželo to skoro rok, ale pak se to vylomilo znovu a... celý příspěvek >
Sekačka Mc.Culloch, 20.6.2009
Poučte se z našich zkušeností - McCulloch never more!!!
Jak se zbavit kuny?, 20.6.2009
Ona ta kuna prostě do té přírody patří. Je to šelma, i když ráda zralé třešně. Ježek loví užitečné slepýše a užovky, které zase požírají neméně užitečné žáby. Nechte to být. Pokud vyvěšujete ptačí budky, zamezte kunám přístup. Návod najdete na... celý příspěvek >
Sekačka Mc.Culloch, 10.6.2009
Zadní velké kolečko na McCulloch Edition 1 jsem koupil u firmy Piloun v Benešově u Prahy.(780Kč) Na přední hnané kolečko musíte uvést typ ze štítku. Už jsem dal za kolečka cca 3000. Od McCullocha už si nekoupím ani hřebík.
Jiaogulan, 4.6.2009
Naprostý souhlas, mám stejné zkušenosti. Řeči o lahodném čaji z Jiaogulanu jsou nesmysl! Mám ale dobré zkušennosti s konzumací čerstvých pětilístků Jiaogulanu. Chutnají podobně jako hlávkový salát. Pět ks ráno a pět ls večer už je znát.
Stevia rebaudiana (cukerná), 16.5.2009
Informace o stevii mnohdy neodpovídají skutečnosti. Není pravda, že jeden lístek osladí konvici čaje. Teprve, když jsem listy usušil a pak jich cca 10 ks asi 3 minuty vařil v 0,3l vody, dosáhl jsem jisté nasládlosti vody, Je ale pravda, že když... celý příspěvek >
Nepřátelé zpěvného ptactva v zahradách, 2.1.2009
Romilo s lojem máte pravdu. Já oběhl pět řeznictví, včetně dvou s bourárnou, a nic! Prý je nás mnoho, což je zase dobře. Dalé milae vepřové tzv. plsní sádlo, kterým je možné lůj nahradit. Také je možné použít kostku 100% tuku v síťce od pomerančů.... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika