Příspěvky uživatele - 29.13

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Trávník - špatná kondice, 7.8.2007
Možná by bylo lepší nesekat na tak nízkou výšku.. tento trávník je evidentně spálen sluncem... Možná by bylo lepší vybrat i travní směs odolnější slunci.. V OBI prodávají skvělé rozpustné hnojivo, bohužel si nevzpomenu na název... ALe byl to polský... celý příspěvek >
Zhorsujici se kvalita travniku, 7.8.2007
Je to zajimavé..  Spíš než spálené hnojivem mi to připadá, že vyschli slabí jedinci... Z toho kolmého fota nejde poznat jestli není posekán na krátko, jestli by přes vedra nebylo lepší nechat trávník delší, ještě když je "relativně" mlád a není... celý příspěvek >
konec povolení na čerpání vody k zálivce, 18.2.2007
Nevím, ale není to platněno jen od orčitého průtoku?? Není přece možné, abych platil za chalupu, kde jsem 4x za měsíc...
Program na návrh zahrady, 18.2.2007
Na ten crack se podívejte na www.astalavista.box.sk    Zatím jsem tam našel cracky na všechny programy..
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika