Příspěvky uživatele - 224.10

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ořešák nepouští plody, 10.11.2013
Poradí mi prosím někdo, ořešák nepouští plody které. Zustávají i po opadu listí na stromě.
Sekačka bubnová BDR-620 Lucina 65, 30.6.2013
Taky jsem chtěl koupit novou sekačku Stella Slev Vario, ale neměli ji ani na podnikové prodejně Proles v Č.B.,je o ní prý velký zájem a Motor nestačí pokrýt poptávku.Příští týden by jí prý už měli opět mít na prodejně a cena je celkem... celý příspěvek >
Mlok?, 9.3.2013
Přidávám se, dnes na večer jsme přesně takového našli na zahradě jak si pochutnává na slimáčkovi.Nezjistili jsme jak se jmenuje asi je to ten mlok černý.Máme na zahradě i mloky skvrnitý a čolky taky.Máme všude čistou přírodu, vodu a slimáky.Poloha:... celý příspěvek >
Černá jeřabina, 11.8.2012
dobrý den. vloni jsem měl zdrav.potíže tak jsem aronii nestačil sklidit, v lednu jsem se dostal na zahradu koštl zbylé aronie a závěr - letos nesklízím až po mrazech něco tak dobrého si nenechám ujít doporučuji všem nechat si jednu větev na... celý příspěvek >
Ostřička pilových řetězů Güde 2500 profi, 5.1.2012
bude te si myslet, že jsem debil ale pak u řetězu STIHL na všech typech je napsano 90st. U kterých řetězů se naklání o 10st. Předem děkuji a pevně věřím, že to je můj poslední pitomej dotaz.
Ostřička pilových řetězů Güde 2500 profi, 4.1.2012
Mockrát děkuji, poprosím jěšte o pár otazek. Vemu to postupně:  Jaký je rozdíl když brousím pilníkem nebo bruskou Natočení svorce chápu naklonění je tedy 10st???
Ostřička pilových řetězů Güde 2500 profi, 4.1.2012
Dobrý den, čtu tyto člaky dopředu dozadu a stejně vím houby (pardon) nejsem strojař, lesák atd. Jen byčejný kutil který by se rád naučil perfektně nabrousit řetěz. Prosím domluvíte se tady na jednotných úhlech. Komu věřit komu ne?? Mám stihl MS... celý příspěvek >
Broskvoň Harbrite, 19.5.2011
dobrý den obracím se s dotazem. před lety "prý byla u nás k dostání broskev jménem tatiopao původem od hranic číny odolná  -45 st c plody velké a chutné kdo by měl nějakou informaci prosím o sdělení pavel.t
Červenomasá broskev, 12.5.2011
listy jsou zelené šlupka je červená, ale chloupky ji dělají šedou pavel.
Mulčovač za malotraktor, 9.5.2011
Dobrý Den    Chtěl bych se Vás zeptat jestli jste spokojen s malotraktorem vinea 36.  Děkuji za odpověd. S pozdravem
Černé tečky na konci thuje - co to je?, 18.1.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám jeden rok vysazené thuje.První půl rok vše super ale zhruba od srpna se na konci začali tvořit černé drobné tečky. Nejsem si jist jestli se nejedná o nějakou chorobu nebo pověstné plodničky. Poradí mi prosím někdo o co se jedná a... celý příspěvek >
Usychání tůjí, 16.1.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, máme podobný problém.Promiňte, jsem laik ale všechny thůje které zasychají mají na konci takové černé tečky. Nejedná se o nějakého škůdce nebo i plíseň? Máte s tímto prosím někdo zkušenosti nebo je tonormální jev? V případě prosím poraďte... celý příspěvek >
Nemoc vrby, 17.6.2010
Taky nam zaschla, ale zezačátku vždycky měla takový mokrý sliny mazlavý a asi po dvou letech je uplně suchá tak nevíme co to způsobylo mi jsme vždycky říkali, že plive.Tak nevím neví někdo něco o tomto škůdci?
Doporučte letničky do truhlíku na úpal, 10.3.2010
Šruchu můžu jen doporučit, mám ji na dvoře, kde pere celý den slunce a je v piditruhlíku s minimem země. Při dobrém hnojení kvete nádherně až kýčovitými barvami a údržba je takřka nulová. Letos jsem ji vysela moře, že s ní osadím veškeré truhlíky na... celý příspěvek >
Jaký zahradní traktůrek?, 7.3.2010
Jaký zahradní traktůrek ve dvouválcovém provedení za přijatelnou cenu pořídit? Zahrada má rozlohu cca 3000m, je zde mírný kopec. Líbí se mi Husqarna CTH 150 TWIN, ale prý nemá ložiska v kolech. Moc děkuji za jakoukoliv odpověď.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika