Příspěvky uživatele - 195.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Je to Vistarie?, 8.5.2010
:o(Dik za odpoved. Tak to asi soudruzi z Nemecka udelali nekde chybu :o)
Je to Vistarie?, 8.5.2010
Dobry den. Muzete mi nekdo poradit, prosim? Koupila jsem si v Lidlu asi pred 6 tydny sazenice Vistarie. Cca 20 cm vysoke proutky se 3 pupeny. Dlouho trvalo, nez zacaly pucet. Zajasala jsem a povzbuzovala je kazdy den. Ted se ale rozevrely prvni... celý příspěvek >
Jak a v čem sušíte ovoce? Sušení rajčat, solární sušárna, 11.6.2009
Taky se pripojim... susim v podkrovni mistnosti. Co se sbira v lete, nechavam na sitech ktera jsem si vyrobil z ramu ze dreva a na nem nabita sitovina z perlinky. Je to sice pomale, ale ucinne. Na podzim kdyz jsou jabka je to lepsi - to uz mam zaple... celý příspěvek >
Mandloň - prunus amygdalus, 11.6.2009
Ahoj, mam dve mandlone, rostou docela divoce. Zatim nesbirane, po 5-ti letech rustu su cca 2-3 metry vysoke. Letos je proriznu a uvidime co pristi rok, ale nejsou strikane, zadna specialni pece. Takze ja bych rekl bez obav. Goralku jsem z nich pil a... celý příspěvek >
Slepici trus, 11.6.2009
jo a doplnim, smrdi to maximalne tyden, pak si zvyknete,...
Slepici trus, 11.6.2009
lopatu slepicincu do 10 litru kybla, zalet vodu. Nechat tyden dva kvasit (podle teploty venku) doporucuju v sopce. Pak zamisat a ctvrt kybla tehoto na 10 litru konev nalet a dolet vodu. Zalevat bez kropici hubice. zaleval sem s tym jenom stromy,... celý příspěvek >
Termín pro osečkování, 11.6.2009
tak jsem se zaregistroval, prispevky 195.1 su moje
Termín pro osečkování, 11.6.2009
No ja myslim ze to je spravne uvazovani. Sused, ten dokonce osekava vrchy už při květu, ty co přesahuju paty drat. A to ma 2000 hlav, starsi skuseny borec. Tento rok zkousim podle jedne stare knizky. Postupy jsou ne na vyteznost ale na cukr - na... celý příspěvek >
Termín pro osečkování, 11.6.2009
Zastrihání vrchů (aby se "stejně" nezlomily) asi nebude to stejné jako osečkování (zakrácení na 4.-5. list nad hroznem). Takže příliš nerozumím předchozímu příspěvku. Je tedy zde ve vláknu myšlené osečkování "zakrácení" na... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika