Příspěvky uživatele - 70.100

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co vaše réva? (2012), 22.2.2012
S tím sestříháváním ještě počkejte, nemusíte dát na všechno, co kdo v diskusi napíše. Rostliny neviděl. Poptejte se v okolí, jestli tam je někdo kdo poradí. Ustrřihnete to teď, zpátky už to nedáte.
Rajčata San Marzano, papriková, banánová, 22.2.2012
Kruci písek člověče, jak čtete? V celém vlákně je všude psáno, že San Marzano není na jídlo. Ještě - pokud už toho nebude moc - bych doporučil zkusit Bejbino, je s ním zde všeobecně spokojenost.
Proč druhým rokem nevykvetly tulipány?, 22.2.2012
Polemika - nesouhlas. Nebuďte zbytečný purista, co ty, které v zemi zůstaly? Těm ta půlka října nesměla vadit. A radit do domácího pěstování tazatelce použít na osušení tulipánů ventilátor mi přijde poněkud maximalistické. Řadu roků v dávných... celý příspěvek >
Proč druhým rokem nevykvetly tulipány?, 22.2.2012
Názor amatéra. Když vyrostl z cibulí jediný list, jde možná o slabé cibule. Proč nenarostly dostatečně nevíme. Každopádně nově zakoupené cibule jsou ošetřené tak, že bezpečně kvetou za jakýchkoliv podmínek. Problém skutečně může být s aklimatizací, i... celý příspěvek >
Bílá netkaná textilie, 21.2.2012
Při přepichování rajčat 1. dubna do skleníku, přes záhony oblouky z drátu a přes ně dvojitě textilii. Podle návodu tady v diskusi. Na zeleninu na záhonech používám textili z dílů dlouhých asi 2,5 m, na jejichž okraje jsou nalepená asi 30 cm od sebe... celý příspěvek >
Lahodný živý plot - pěstování v korytu, 21.2.2012
Opět jeden nešťastník, naplno zasažený barnumskou reklamou. Muchovník je keř, který dorůstá rozměrů keře. V korytě poroste tak, jak mu poměry dovolí. Mimochodem, už víte, co budete na balkoně dělat s opadaným listím?
Rajčata San Marzano, papriková, banánová, 21.2.2012
Tak si přečtěte vlákno nejchutnější rajčata a budete definitivně (de)zorientovaný. Jinak nevidím důvod proč nekupovat něco, co neznám. Každý rok si kupuju například jeden balíček nějakých paprik, které neznám a vyzkouším, jak se zachovají. Také... celý příspěvek >
Skleník ze skla nebo polykarbonátu?, 21.2.2012
Ten můj post byl reakcí na vývod pana Mr Biga, který tu teoreticky v bodech obšírně vysvětlil, že skleník vychladnout nemůže. Mně vychladne a vím proč.
Předpěstování pórku, 20.2.2012
Jenže my neznáme podmínky,  v kterých to bude tazatelka pěstovat, takže přesný termín nikdo nevyvěští.  Je to otázka zahradnických zkušeností. Obecně se dá u běžných zelenin počítat s jedním měsícem od výsevu do výsadby. Pro rajčata a... celý příspěvek >
Ručně kované nářadí, 20.2.2012
Nás kdysi učili, že nauhličí. Holt doba se mění, poznání roste. Asi dneska mají kováři jiné uhlí. Já jsem neměl na mysli cementování, pokud píšete o něm. Ale mně je to vcelku jedno, kovář nejsem a metalurg taky ne. A studovat něco o hutní technologii... celý příspěvek >
Realizace aneb co nejdřív, 20.2.2012
A já mám trvale jeden záhon 20 x 5 metrů a tam taky plodiny střídám. S černou textilií může mít každý zkušenosti jiné, já mám dobré a jahody mi na ní nikdy neshořely. Holt na Vysočině si toho teplíčka musíme jinak považovat.
Domácí šunka, 20.2.2012
Mám zkušenost s návodem kde se šunka vaří ve vepřové kůži, která se dá na dno a stěny šunkovaru a po vyklopení se odstraní. Funguje to fine, ale dává se to tam neobyčejně blbě.
Ručně kované nářadí, 17.2.2012
Teď teprve jsem si to viedo pustil a to tedy čumím. jednak je jasné, proč to stojí tolik peněz. To není ani manufaktura, to je kusová výroba v nejzákladnější podobě. Opravdu nevím, proč materiál dělí vodním paprskem, když vše ostatní dělají na... celý příspěvek >
Ručně kované nářadí, 17.2.2012
Chyba asi byla, že několik podnětů jsem "smotal" do jedné odpovědi. Tedy v první řadě, nijak nezpochybňuju Vaše odborné znalosti. K ťukání, zde je část původního postu, ne Vašeho! -- pozor na rôzne imitácie, ktoré majú farbu ako kované.../Dnes... celý příspěvek >
Ručně kované nářadí, 17.2.2012
Tak nejsme tu na stránce o metalurgii a moje vědomosti o kalení a ocelích mi už určitě postačí až do konce života. Dovolím si tvrdit, že pouhým pohledem na nářadí nepozná nikdo nic, ostatně jak by mohl. A rýpat do nářadí v ceně 3000 korun pilníkem... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika