Příspěvky uživatele - 165.30

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Cub cadet RZT, Husqarna ZTH nebo klasika traktor, 20.5.2010
Chlapi díky za typy a rady!     Jak nad tím přemýšlím, tak je fakt že TK má něco do sebe, sám jsem nad ním uvažoval, protože na zahradě budeme ještě toho dost upravovat, kopat rybník, rovnat zahradu, tahat kanalizaci asi i stavět... celý příspěvek >
Cub cadet RZT, Husqarna ZTH nebo klasika traktor, 19.5.2010
Děkuji za reakci.     Abych to ještě vyjasnil. Mám možnost koupit starší, ale skoro nový model ZTH 5223 za podobnou cenu jako je nový Cub Cadet TRZ 54. Je velký rozdíl mezi těmi to stroji v kvalitě, nebo jsou na tom dost... celý příspěvek >
Cub cadet RZT, Husqarna ZTH nebo klasika traktor, 18.5.2010
Dobrý den,  Máme dilema chceme pořídit nějaký stroj na sekání členité zahrady se stromy atd. vše cca. 10tis m2. S tím že víc jak polovina je v mírném svahu cca 9°. Tak jsem si něco přečetl a poptal jsem se co a jak, ale moc moudrý z toho... celý příspěvek >
Co zvolit, 14.5.2009
Nechci aby roslina rostla podle pokynů. Chci vybrat takovou, která má přirozený růst blízký tomu co já potřebuji. A takové existují. Vyděl jsem je, jen nevím jak se jmenují.
Co zvolit, 14.5.2009 Obsahuje fotku
Prosím o radu někoho zkušeného co zvolit na živý plotek (stačí jen názvy rostlin - dohledám si sám ostatní informace). Nehodlám ho nějak přísně tvarovat jen udržovat výšku. Takové roští na kraji pozemku. Požadavky: výška 1-2m nerozrůstající se do... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika