Příspěvky uživatele - 42.222

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Použití neselektivního herbicidu, 11.8.2011
Dobrý den rozhodl jsem se založit zeleninovou zahrádku (cca100m2) na stávajícím místě je zatím tráva Můžu použít na zlikvidování trávy třeba Rundap a příští rok na jaře na připravenou půdu sázet Děkuji za odp.
Černé okraje listů, 3.5.2009
Dobrý den na podzim jsem zasadil hrušen Konference a tento týden začali okraje listů černat můžete prosím poradit co jak a proč děkuji předem.
červené skvrny na třešni, 19.5.2008
Dobry den jsem začátečník a proto prosim o radu.Na jaře jsem koupil třešen-Kordia a minuly tyden se mi na listech udělali male červené tečky velikosti špendlikove hlavičky i okraje listů jsou červene Poradite prosim Vás o co se jedná a co s tim Diky... celý příspěvek >
kdy ostrihat nektarinku?, 14.3.2008
Děkuji za odpověd. Jsem začátečnik. Chtěl jsem se ještě zeptat: Je pravda jak se řiká, že nový stromek se musí ostříhat jak se zasadí aby se tzv. chytl protože ta sila půjde do kořenů. Ta nektarinka má poměrně pěkně zapěstovanou korunku. Díky za... celý příspěvek >
kdy ostrihat nektarinku?, 14.3.2008
Dobrý den tento tyden jsem zasadil nektarinku zakoupenou v ovocne školce ihned jsem ji zasadil. Poradi mi prosim Vás někdo kdy ji mám ostřihat. Děkuji
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika