Příspěvky uživatele - 198.70

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vhodnost lidských léků pro psy, 14.11.2010
Dobrý den, nezlobte se na mne ale jak může inteligentní člověk napsat, zda léky pro člověka může podat psovi???Chápu, že léčba kloubních problémů psů je velmi nákladná ale léky pro člověka jsou pro psa zcela nevhodné.Pokud je léčba na Vás přilíš... celý příspěvek >
Jakou odrůdu, 2.6.2010
Dobrý den, bydlíme v Krušných horách v nadmořské výšce cca 650m.n.m.Mám velkou zahradu na jižní až jihozápadní straně a rád bych zde vysadil ovocné stromky, jejichž plody budou sloužit jen ke konzumaci.Mohl by mne nějaký ovocnář poradit jako typ... celý příspěvek >
Drobné ovoce - Pepíno, 26.8.2009
Koupil jsem letos poprvé pepino od firmy Lebiš spolu s jejich samozavlažovacími truhlíky. V životě jsem neviděl takovou krásu. Keř je obsypán plody (cca 10 kg ovoce). Současně jsem zakoupil i černookou zuzanu a převislé jahody. Ten samý výsledek,... celý příspěvek >
Malé bulvy celeru, 27.4.2009
Celerovou sadbu jsem si dříve pěstoval sám - vyséval jsem již v polovině ledna a sazeničky jsem poctivě přepichoval. Ale pro nedostatek času si nyní těch patnáct kousků celeru kupuji na trhu. Dbám na to, aby sazeničky měly bohatý kořenový bal.... celý příspěvek >
Jak na pěstování petržele?, 20.4.2009
Prosím o radu. Již několik let se mi nedaří na zahradě vypěstovat petržel - ať už naťovou, nebo kořenovou. Přes různé rady mám problém, aby semeno vůbec vyklíčilo. Zkoušel jsem různé doby výsevu - od podzimního až po jarní, různé hloubky výsevu,... celý příspěvek >
Jak se zbavit vos?, 28.8.2008
Více než sto let starý návod, jak se zbavit vos je spíš zajímavý, než aktuelní, ale přesto ho uvádím: Vos-li v sadě v létě hojně máme, tu ovoce nám ochrániti třeba, neb ptáčkové zpěváčkové vos a sršňů nechytají bojíce se jich žihadel ostrých... celý příspěvek >
Jak nejlip zastinit a vetrat, 28.7.2008
Vážení majitelé skleníků, mám pro Vás jednoduchý, mnou vymyšlený a vyzkoušený návod, jak uchránit rostliny ve skleníku před spalujícím vedrem. Jedná se o jednoduché využití PET lahví naplněných vodou a uzavřených. Láhve se umístí po obvodu uvnitř... celý příspěvek >
Japonský javor, 16.6.2008
Dobrý den, mohu se i já zeptat, co se děje, když listy tohoto javoru začaly zelenat?
Meduňka, 27.5.2008
Varuji tímto příznivce přírodní léčby a zahrádkáře - nevysazujte nikdy meduňku na záhon jen tak volně. Vždy ji ohraničte nějakou nepropustnou přepážkou. Je to totiž šílený plevel. Během dvou let, kdy jsem ji přesadil z malého květináčku na záhon a... celý příspěvek >
Přesazení meduňky a šalvěje, 27.5.2008
S meduňkou si vůbec nemusíte dělat starosti - je to totiž šílený plevel. Během dvou let, kdy jsem ji přesadil z malého květináčku na záhon a nemohl jsem se z pracovních důvodů věnovat zahrádce, mi tato potvora zaplevelila záhon o rozměru 3 x 4,5 m a... celý příspěvek >
Jak se zbavit mechu, 27.4.2007
Pokud jsem dobře pochopil, travní semeno se aplikuje na vrstvu písku?
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika