Příspěvky uživatele - 210.252

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Makita UC3530A, 23.5.2013
Dovolím si nesouhlasit s tou Čínou. Pokud jsou moje informace správné, tak Makita dělá v Japonsku motory a zbytek se vyrábí i montuje v SRN ve společnosti Dolmar, která je Makitinou dceřinou společnosti. Takže zrovna co se el. pil Makita týče, tak to... celý příspěvek >
Nový stromek broskve, 9.7.2012
Dobry den, mam take dotaz. zasadila jsem asi pred 3 lety broskev zalevam hodne, pekne roste, ale zatim zadne plody. Jsem zacatecnik a nevim jak strihat, prosim poradite mi. Sousede zase tvrdi, ze pry se broskev vubec nezaleva a maji sgtromy obsypane,... celý příspěvek >
Briggs&Startton 158 ccm nedrží otáčky, 6.9.2011
Tak bylo to opravdu tou membránou, sice na pohled vypadala nepoškozená i napnutá, ale po výměně motor běží ve stabilních otáčkách, svíčka se už nešpiní. Moc děkuji za radu.
Briggs&Startton 158 ccm nedrží otáčky, 31.8.2011
Zdravím, mám sekačku G48 TBQ z Mountfieldu a motor BS 550 Series. Sekačka je provozu schopná, dá se s ní sekat, ale motor nedrží plynulé otáčky, lehce pulzují do nížší hladiny. Závada se projevovala postupně a četnost pulzace otáček se zvyšovala.... celý příspěvek >
Somerset Seedless, 1.5.2011
Mám Somerset Seedless taky malý, hrozen snad bude. Je asi je trochu větší než váš protože je zatím ve skleníku, protože u mě je problém první rok vypěstovat pořádnou rostlinu (Karlovarsko – 430 mnm). Rašení je jedno z nejranějších. Je to jedna... celý příspěvek >
Růst jednoletých sazenic, 1.7.2009
V nádobě muže révu bez problémů pěstovat i když koření hluboko. V nádobě 20l druhým rokem po vysazení lze sklízet hrozny. I když pěstuji révu venku i ve skleníku na záhoně, tak stále používám i nádoby 20l. Luděk
Nakladani masa - správný postup?, 16.6.2009
Jsem řezník-míchač a můžu vám jako odborník říct, že máte pravdu.Po přidání pragandy je maso opravdu krásně růžové, ale když ji z části nahradíte kuchynskou solí a ve výrobku je málo dusičnanu(dusitanu) tak po nakrájení vám plátky na řezu... celý příspěvek >
Napadené listy, 6.6.2009
Dobrý den, mám na záhonu různé druhy trvalek vyššího vzrůstu např.Plamének a všem od spodu odcházejí listy.Nejdříve jsou na nich černé tečky, pak zežloutnou a postupně úplně zhnědnou a uschnou.Přitom vršky rostlin jsou zatím vpořádku?Všechny napadené... celý příspěvek >
Víte něco o odrůdě Polar, 4.6.2009
Polar je chuťově výborná, velmi ranná a odolná a plodná odrůda. Dozráva asi týden před Krystalem a je chuťově lepší. Bobule zelené, 18 mm. Hrozen asi 200 g. Semena menší. Zakoupena kdysi u p.Jedličky. Řízky zakořeňují velmi dobře. Luděk
Vinná réva, 4.6.2009
Dá. Udělejte "pytlík" ze staré jemné záclony. Luděk
Konifery - zálivka, hnojení, 19.4.2009
jen se stále nedočtu-konifera jak rychle roste a do jeké délky může dorůst- aspon orientačně. Nebo jaký keř jehličnatý   je rychle rostoucí. Jak a kdy je vysadit. Týká se to okrasných plotů u zahrad od dvou metrů. Mockrát děkuji
jak množit a pěstovat břečťan?, 3.4.2009
souhlasím s názorem, že hřížení bývá efektivnější, díky podpoře z hlavního kořene - venku Nepřidával bych však hnojiva, jak píšete k nově rašícím kořenům, ty naopak potřebují minimální výživu, aby je to nutilo rychleji prorůstat a hledat živiny. Při... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika