Příspěvky uživatele - 96.64

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vyžínač Partner Colibri II S - problém, 14.7.2011
Mám dvě tyto nádobky. Jednu používám jako kanystr na čistý benzín a ve druhé míchám. Dříve jsem používal odměrné válce kvůli přesnosti a pak jsem přešel na tuto nádobku. Doporučuju vám míchat v nádobce minimálně 1:45. Já plnou syntetiku dávám 1:40.... celý příspěvek >
Fréza na sníh, když je velký mráz, 3.12.2010
Mně se podobně chová Honda. Přemýšlím jak natáhnout teplý vzduch od žeber do sání. Zkoušel jste lepší benzín? R.
Poraďte co je to za škůdce - hryzec?, 22.4.2009
Ano, je to hryzec vodni. Mam take zahradu u potoka a nema cenu s nimi bojovat. Krasny angrest jsem po 11 letech jednoduse vytahl jak mel okousane koreny. Hrusen se 8 let jenom trapi, protoze jeji koreny proste hryzcum chutnaji. Chemii jsem nikdy... celý příspěvek >
Jakou směs používáte k pohonu 2 T, 16.4.2009
Deset let jsem pouzival Jonsered ve velmi tezkych podminkach, na ktere nebyl urcen. Olej syntetika 1:50. Nakonec ztrata komprese. Dale jedenact let Partner. Pet let 1:50, dalsich sest 1:40, protoze jsem kroutil s karburatorem kvuli spatnemu benzinu a... celý příspěvek >
zkušenost s jednoručními motorovými pilami , 4.4.2009
Přemýšlím o pořízení některé z těchto pil protože se mi zda o něco vhodnější než momentálně používaná ms 180 (se kterou jsem celkem spokojen) samozřejmě že bych ji používal takřka výhradně na výškové práce (dost často kácím z lana) takže s ní nebudu... celý příspěvek >
Dekarbonizace motoru u rotacni sekacky?, 23.3.2009
Dik Tondo. Zustanu u oleju, ktere doposud pouzivam. R.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika