Příspěvky uživatele - 102.191

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stihl 023 nestartuje, 3.1.2010
Kupil som si pilu Stihl 023. Vymenil som na nej 1 tesniaci kruzok (povodny bol zlomeny), loziska, prerobil teleso vzduchoveho filtra na novy typ.Vsetko som poskladal ale pila nechce nastartovat. Iskru dava pravidelne a skusal som ju startovat aj pri... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 29.7.2009
Oleo-Mac je nahodou dobra znacka, dokonca ma aj pomlcku horsie je to vsak s pilamy, tie su ozaj na prd. Ked v Bratislave otvorili prvy Mounfield kupil som slabsiu z dvoch ponukanych midelov 941. Ked som ju doma poskladal a chcel nastartovat trvalo to... celý příspěvek >
Durancie, 20.6.2009
Zdravim. 5 rokov na Duranciu je ešte málo na dosahovanie väčších úrod.  Durancie štepené na myrobaláne začínajú rodiť v pri najlepších podmienkach v 5 roku no môže to byť kľudne aj 7.  Pri odkopkoch t nie je možné presnejšie určiť -... celý příspěvek >
Problém se sekačkou Husqvarna W 53 CS, 15.5.2009
zdravim, uvazujem o kupe tejt okosacky, aka je v praxi?  paci sa mi ale je dost tazka a budem ju hodne prenasat v aute, okrem toho uvazujem hlavne o sabe, ide mi hlavne i vasu skusenost s nou
Jakou směs používáte k pohonu 2 T, 21.4.2009
Miešam do agzatu Madit M2T SUPER v pomere 1:40. Zatiaľ bez problémov. Pozeral som na odal a má špecifikáciu API  TC JASO FC. Ďalej sa tam píše že: "MADIT M2T SUPER je určený na mazanie tepelne vysoko zaťažených dvojtaktných motorov mazaných zmesou... celý příspěvek >
Založení korunky - pro p. Vysloužila, 11.4.2009
Nič proti Vám. S pánom Vysloužilom som si už trošku pokorešpondoval a iste vie, že táto chyba sa vyskytla mojou nepozornosťou.  A si myslím, šetci rozumní ľudia, čo sme tu to pochopili. Ospravedlňujem sa. Je absolútne niečo takéto písať,... celý příspěvek >
Rotačný kultivátor AS - 30, 5.4.2009
Vlastním tento stroj asi 15 rokov. Podľa návodu: "MAZANIE": Pozostáva z naplnenia závitovkovej prevodovej skrine prevodovým olejom PP90H." Nič viac tam nie je. Doteraz som prevodovku plnil olejom doplna a stroj doteaz funguje.
Co nespálí jižní slunce?, 27.3.2009
na vyslovene slnečné a horúce miesto vysádzam muškát / previs alebo zonale / ten vydrží aj preschnutie substrátu a nie je to na ňom vidieť, dokonca som čítala, že keď preschne substrát vraj muškát lepšie nasadí kvety, alebo surfíniu a petúniu - ale... celý příspěvek >
Plnokvěté surfinie - kolik do truhlíku?, 27.3.2009
pán Mirek! KRÁSA!!! dúfam, že sa mi podarí tohto roku / 2009/ odfotiťmoje surfínie ja som dala do Lebiš-truhlíka 3ks Surfínie /tej istej farby ako Vaše /, párkrát som ich ešte zaštipla,  a myslím, že ten počet stačil, boli krásne   ... celý příspěvek >
Plnokvěté surfinie - kolik do truhlíku?, 27.3.2009
ja by som ich zaštipovala už teraz, čím skôr ich zaštipnete, tým sa Vám skôr rozkonária, keď trochu podrastú,  znovu môžete zaštipnúť a znovu sa rozkonária atď, netreba sa toho báť, ako hovoril môj kolega: Surfínia to je nezmar, jeden rok som... celý příspěvek >
Tyrolské muškáty, 27.3.2009
Renata, ďakujem za rozsiahle info prosím ostatných: ako si dopestujete svoje muškáty z odrezkov, v ktorom období  beriete odrezky / leto, zač. jari.../, do akej zeminy ich sadíte, miešate  zem s niečím / napr. s kokosovým vláknom - Lignocel,...... celý příspěvek >
Tyrolské muškáty, 25.3.2009
ďakujem za informáciu, používate aj zásobné hnojivo alebo hnojíte len pri zálievke?
Tyrolské muškáty, 23.3.2009
prosím o presnejšiu informáciu ako pestujete muškáty / cez celú sezónu /, kupujete priesady alebo si dopestujete, aké hnojivo a zeminu používate, ako často hnojíte, polievate, necháte preschnúť substrát alebo ho udržiavate stále vlhký, ako docielite... celý příspěvek >
agzat tuning, 18.3.2009
Ja mám na agzate taký 4 pólový "šteker" tak niekde tam by sa to svetlo malo pripojiť. Inak v návode od traktora bola schéma, ako pripojiť aj vlečku s osvetlením. Myslím, že urobiť tem vypínač na riadidlá by nemal byť problém..
agzat tuning, 17.3.2009
Neviem, na čo je to dobré.Mám tam štandadný 2 takt PA100 a nemám problém zahrabať stroj po nápravu. Ale pokojne vylepšujte. Iniciatíve sa medze nekladú
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika