Příspěvky uživatele - 236.99

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mechanický vertikulátor, 17.4.2009
Děkuju za Vaše rady a zkušenosti, zachránili jste mi pětistovku. 
Mechanický vertikulátor, 17.4.2009
Jé teď koukám, tady čtu v nějaké reklamě taky vertikulátor, no třeba se používá obojí...
Mechanický vertikulátor, 17.4.2009
V letáku na obrázku to vypadá na ty "hrábě", tedy 11 ocelových nožů mezi 2 kolečky. Chtěla bych tím trávník prokypřit, provzdušnit, odstranit mech. Takže všechno :-). Půdu máme jílovitou, takže občas povzdušnit by to asi chtělo. Zvládla... celý příspěvek >
Jak hnojit strom uprostřed trávníku?, 17.4.2009
Děkuju moc za návod, to jsem potřebovala, samotnou mě to nenapadlo. Jen pro upřesnění je to zakrslý platan a půda jílovitá.
Mechanický vertikulátor, 16.4.2009
Dobrý den, je vertikulátor to samé jako kultivátor? V Plusu je teď akce na kultivátor za 500,- Kč. Myslíte, že by stačil na 35m2? Jaké máte vůbec zkušenosti s mechanickými vertikulátory, jsou účinné? Díky moc. Romana.
Nemocná vajgelie?, 16.4.2009
Díky, aspoň kapka naděje. :-)
Jak rychle roste zakrslý platan?, 16.4.2009
Díky, tak to se dočkám dřív, než za těch 20 let, jak mě kdosi strašil. Pokud ho děti nezlomí nebo nevyvrátí.
Jak hnojit strom uprostřed trávníku?, 16.4.2009
Znamená to tedy, že když pohnojím trávník, vezme si z toho i strom? A stačí mu to? Nebo potřebuje speciálnější složení hnojiva a větší množství? Děkuju. Romana
Nemocná vajgelie?, 15.4.2009
Dobrý den, loni na podzim jsme koupili už vzrostlý keřík vajgelie Bristol Ruby, asi 80cm. Měla zvadlé listy, mysleli jsme, že je jen dlouho nezalitá. I když pak stála přes noc ve vodě, nesrovnala se a do týdne listy opadaly. Přesto jsme ji... celý příspěvek >
Jak hnojit strom uprostřed trávníku?, 15.4.2009
Dobrý den, asi je to pro vás odborníky hodně hloupý dotaz, ale já vůbec nevím, jak se dopraví třeba kompost nebo nějaké minerální hnojivo ke kořenům stromu, když kolem kmínku je asi jen 20cm kůry a pak tráva. Když pohodím hnojivo jen okolo do trávy,... celý příspěvek >
Jak rychle roste zakrslý platan?, 15.4.2009
Dobrý den, máme od podzimu zasazený zakrslý platan, momentálně má asi 70cm průměr koruny, nemáte někdo zkušenosti, za jak dlouho bychom se asi tak mohli dočkat aspoň 2m koruny? Díky všem, kteří mi odpoví. Romana
Rostlinky do schránky - prosím o reference, 27.3.2009
Ahoj Honzo, děkuju za vyčerpávající informace, těď už i já můžu poreferovat, dneska došel v pořádku clematis i srdcovka nádherná. Nečekala jsem dodávku tak brzy, spíš až nejdřív koncem dubna, tak to příjemně překvapili, vše pečlivě zabaleno, 1. moje... celý příspěvek >
Jak moc se rozrůstá Fargesia murieliae?, 25.3.2009
Děkuju. A když budu nové stonky průběžně odstříhavat, tak se to dá udržet na uzdě? Několik metrů bambusu bych rozhodně nechtěla. Jen takovou vyšší, metr širokou, ale řídkou clonu.
Rostlinky do schránky - prosím o reference, 23.3.2009
Dobrý den, máte někdo zkušenosti se slovenskou firmou "Rostlinky do schránky"? Objednala jsem si u nich clematis montana Rubens, tak jsem zvědavá, zda dorazí a v jakém stavu. Chtěla bych si tam toho objednat daleko víc, ale bez vašich... celý příspěvek >
Potoční bahno na zahrádku? Co tam zasadit?, 23.3.2009
dlužím všem, co se mi v minulém roce snažili poradit poděkování a taky info, jak to u nás dopadlo. Nejmazlavější hrudky, které ani kultivátor nerozdrtil jsme vyvezli, při okrajích, kde jsem chtěla mít nějaké popínavky, keříky, nebo trvalky, manža se... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika