Příspěvky uživatele - 176.58

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kam s posekanou trávou?, 14.4.2009
Jak velký kompostér mi doporučíte na trávu o rozloze cca 600m2? Plastový kompostér od firmy AL-KO, stačí objem 350litrů nebo potřebuji 700litrů, je to okrasná tráva sekaná cca jednou týdně, někdy i častěji, budu přidávat i nějaké drobnosti z... celý příspěvek >
Sekačka Honda nebo Stiga, 30.3.2009
Tak nakonec vyhrála Honda HRG 465 C3 SDE, dnes jsem ji koupil, tak snad bude sloužit
Sekačka HQ, Viking, Stiga, John Deere, Honda... ktoru?, 28.3.2009
Mám tři roky Husqvarnu R 53 SV s pohonem předních kol přes variátor - to je typ bez roury. V pohodě, spolehlivá - motor Honda.  Pokud s tou sekačkou má pracovat žena, pak bych doporučoval použít spíš Hondu než motor B&S. Křehčí konstituce... celý příspěvek >
Sekačka HQ, Viking, Stiga, John Deere, Honda... ktoru?, 28.3.2009
Pane kolego, snížení hlukové hladiny nemusí být nutně jenom vliv na Váš sluch, ale Váš stroj se spalovacím motorem nebude také obtěžovat sousedy. Pokud byste ovládal supertichou kosu,  nikdo Vám nebude dávat limity na hluk. Jenom se podívejte do... celý příspěvek >
Co nespálí jižní slunce?, 26.3.2009
Ano, mám velmi dobrou zkušenost se zahradnictvím Petro v Mělníce.Kytky přišli v naprostém pořádku, krásně zabalené, narostlé, napsli SMS, že květiny dorazí v úterý a opravdu poštou přišli,.uvidíme, co z nich letos vypěstuji.Chceme tam jet s... celý příspěvek >
Sekačka Honda nebo Stiga, 23.3.2009
Jak často sekáte? Budu sekat pravidelně, jednou týdně. Opravdu na to je ten motor slabý?
Sekačka Honda nebo Stiga, 22.3.2009
Máte někdo zkušenosti s těmito sekačkami? Honda HRG 465 C3 SDE, Stiga Turbo 47 S, kterou by jste doporučili. Obě mají stejný motor Honda GCV 135. Sekačka Honda má automatický sytič bez páčkového ovládání otáček, Stiga má páčku sytiče s ovládáním... celý příspěvek >
Kde se daji sehnat semena araucarie araucany, 23.4.2008
Zdravím, letos jsem koupil 10 semen Araucaria araucana na www.semencesdupuy.com/2F874-Araucaria-Araucana-Monkeypuzzle-Tree.html Klíčivost 80%, zdárně rostou. Cuninghamie jsou k dostání za levno v lesoškolce u Brandýsa nad Labem (30 kč za 30 cm... celý příspěvek >
Durman pěstování, 24.8.2007
To že květina jakoby strádá je zalévání studenou vodou.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika