Příspěvky uživatele - 50.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak odstranit nánosy od bio-oleje?, 6.5.2009
Existuje nějaké rozpouštědlo např. toluen, aceton, které dokonale rozpustí slepené piliny s bioolejem z celého mazacího systému motorové pily, tak aby nedošlo k rozleptání plastových částí samotné pily. Vše je tak důkladně zalepeno, že lze vyčistit... celý příspěvek >
Sekačky od Mountfieldu, 24.4.2009
Přečtě si pozorně záruční podmínky (včetně těch malinkejch písmenek) a zjistěte si nakolik vás vyjde povinná každoroční prohlídka (jinak nárok na záruku zaniká) a možná zjistíte, že tu sekačku za těch sedum let zaplatíte ještě jednou!
Husqvarna 240e nový model, 1.4.2009
Pane Radku, rád bych kdyby jste uvedl odkaz na stránky kde píšou, že mají výrobu v Chang Zhou. Sám jsem prolezl stránky HQ snad několika zemí a nenašel jsem nic. Co se týče plastového zachytávače řetězu je to napříč spektrem hobby a farm pil. A... celý příspěvek >
Husqvarna 240e nový model, 31.3.2009
Promiňte, já zapoměl, že tady se smí na HQ pouze nadávat. Vám když se to nehodí do krámu tak je to maxiblábol. Nevím co konrétně HQ vyrábí v té číně, ale fabriku má stále ve švédsku (pan Radek tam přece byl). Stihl v číně výrábí také. A to jeho... celý příspěvek >
Husqvarna 240e nový model, 31.3.2009
HQ a Jonsered se řadí na 3 a 4 příčku kvality? To jako na prvních dvouch je Stihl? Navíc by mě zajímalo co vám to tam nosej za HQ pily když v Brazílii se výrábí pouze HQ 55 (stačí se kouknout na štítek s výrobním číslem), pila kterou maj lidi i 15... celý příspěvek >
Husgvarna 359, 25.3.2009
A co na něm chcete opravovat? je to kus plastu - vyměnit.
Husgvarna 235e nebo Partner 422?, 20.3.2009
To dřevo si necháváte vozit, nebo si sám kácíte? A za kolik máte kubík?
Husgvarna 235e nebo Partner 422?, 19.3.2009
Nechte si ukázat jak se napíná řetěz na P422 a máte jasno, protože sice HQ 235e má také beznářaďové napínání řetězu, ale narozdíl od P422 se dá alespoň opravdu napnout. Navíc má HQ spoustu dalších drobností navíc které vás také potěší.
Kategorie motorovych pil dle vykonu, 18.3.2009
3/8 neznamená, že je řetěz zákonitě robustnější. 3/8 se dělá i o tlouštce 1,1mm vodícího článku a dělá se 0.325 o síle 1,5mm vodícího článku. 0.325 je vřezu klidnější a má menší sklon k zpětnému vrhu. Oregon dělá řetězy BPX 0.325 / 1,3 - 1,5 mm... celý příspěvek >
Stihl, Dolmar, Solo, Husqvarna, 18.3.2009
Tak to se omlouvám, ale přišlo mi logické, že když s ní máte zkušenosti, že jí máte. To ale nemění nic na tom, že vám na palivovédřevo přijde slabá a chcete silnější pilu, ani na mém doporučení vzít pilu alespoň o 10ccm výkonější. A stále nevíme jak... celý příspěvek >
Stihl, Dolmar, Solo, Husqvarna, 18.3.2009
Pane Zdeňku, v první ředě mi není jasné, proč když sám píšete, že máte MS230 (obsah 45ccm) a chcete silnější pilu, dáte do výběru pily o pouhých 5ccm silnější? (Možná jste také mohl uvést kolik do toho chcete investovat.) Osobně bych vám doporučil,... celý příspěvek >
výběr traktoru, 13.3.2009
Technika kráčí kupředu a některá vlákna jsou už tak pěkně stará. Chápu, že se pánovi nechce pročítat řadu příspěvků o traktorech který už ani nejsou v prodeji. Mohl by ale napsat na jak velkou zahradu to bude, jestli chce trávu sbírat atd. Výběr je... celý příspěvek >
traktor nebo rider, 15.2.2009
Dobrý den, pokusím se vám vysvětlit rozdíl mezi traktorem a riderem. (nebudu tu mluvit o takzvaném mini rideru záběr 63cm - což je sekačka s volantem a s opravdovým riderem to má společný akorát název- o tomto rideru zřejmě mluví pán 132,122) Popis... celý příspěvek >
Jaký řetěz pro vetší zátěž, 14.2.2009
Výrobce udává až trojnásobnou životnost ostří, které je potaženo masivní chromovou vrstvou. Problém bych vidělv tom, že když si jej budete chtít sám přebrousit tak na tom necháte ruce a pilník. Oproti běžnému řetězu asi neušetříte, protože budete... celý příspěvek >
Lištu na pilu Stihl - Duromatic nebo Rollomatic E, 10.2.2009
Pro běžného uživatele nemá Duromatic žádný efekt a je určena hlavně do extremních podmínek (např. vysoká prašnost, cena u 40cm : 1870,-kč).  Šířka drážky 1,6mm. Pro běžnou práci vám zcela postačí Rollomatic  (748,-Kč), která je určena pro... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika