Příspěvky uživatele - 197.193

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za chorobu?, 25.3.2010
hlavny konar som odstranil.ostaly len dolne mlade vypestovane z vlkov.prebral som co sa dalo.ranu som zatrel steparskym voskom.nerad by som o nu prisiel, no ked odide tak odide.hadam stihnem zobrat stepa
Co je to za chorobu?, 15.3.2010 Obsahuje fotku
Zdravi.co je to za chorobu na jabloni?foto prikladam.ako proti nej bojovat?potrebujem ju zmladit aj znizit.prezije strom ked ju znizim aj o 3 m?je to dobra jablon, rodi velke letne jablka, tzv: strudlovky
Kopr, 1.2.2010
Poradi niekto ako sa ho zbavit?uz par rokov bojujem snim, rastie aj tam kde ho nechcem.3 roky ho nenechavam dozriet do semena no on sa na jar objavi znova.ale ked dam susedom semeno, im nevyrastie a ked tak slabo.niekedy mam meter a pol vysoke... celý příspěvek >
Pretesnenie snekoveho prevodu, 10.11.2009
nevie niekto ako dostat gufera von?obal prevodu nejde rozpolit ani rozobrat.poradite?
Zavazia do kolies, 28.10.2009
kto ma rozmery alebo nejaky napad z coho vyrobit zavazia do kolies, aj na stroj robix?pripadne na agzat?kolesa su rozmerovo 4.00-8.mozu byt aj na cely stroj.ako ich upevnit ked je tam remenova prevodovka?
Kolesa robix, 22.10.2009
da sa prerobit na bezdusove?mam robi 55 komplet len odfajcilo mi ventilky na dusovych gumach.da sa prerobit na bezdusove?gumy su tubelles sipove rozmery:4,80/4,00-8
Krovinorez dolmar, 6.6.2009
hlavu mam "tap and go pro" len ci to nema nahodov vplyv na uhlovy prevod a celkovo na stroj.silnejsia struna = vetsie namahanie hnacich casti.zvladne to stroj bez ujmy?nechcem znicit stroj po chvilke pouzivania
Krovinorez dolmar, 6.6.2009
Dakujem za navod.este sa chcem opytat: sice pri kupe mi neodporucali davat silon hrubsi ako 2,4 mm, no mohol by sa tam sat silon o hrubke 2,7 mm, bez toho aby sa nejak vyrazne zhorsil vykon a opotrebovanie?(mam totiz 500 m tohto silonu, stvorhran zo... celý příspěvek >
Krovinorez dolmar, 4.6.2009
zatial stroj funguje celkom dobre.spotreba je mala, to mozem potvrdit.len tie popruhy (dvojramenny).v navode je nakres len na jednoramenny.to nastavovanie popruhu mi neslo a ani nejde.bodol by navod.alebo nakres. haskyvk
Krovinorez dolmar, 27.5.2009
dakujem za radu.dnes som ho kupil a je k tomu dvojramenny popruh
Krovinorez dolmar, 26.5.2009
chcem zakupit krovinorez.zhruba na vymeru 15 arov, je to luka.ale mam v plane sekat aj prhlavu, mlade vyhonky stromov, bazy do hrubky 2cm(okraj zahrady pod lesom) a sekanie travy na seno (na susenie,pre zajace).nasadenie raz za mesiac, pripadne podla... celý příspěvek >
Vari, 14.5.2009
mne to robi tiez.ale len kusok.podla servisu to nie je zavada.len sa na to lepi prach.
Pretesnenie snekoveho prevodu, 1.5.2009
v kludnom stave stroja (kf 04),vyteka prevodovy olej zo snekoveho prevodu.asi to budu gufera.ako zistim velkost pripadne cislo gufera?a da sa to pretesnit aj v domacich podmienkach?dakujem
nastavenie karburatora honda gcv 160, 23.3.2009
hladinu oleja som meral na rovine a pred startom (podla navodu)pri studenom oleji je ta hladina o 1 cm vysia.asi ho zohrejem a vypustim, dam novy.inak bezi ako hodinky.moze to zaciernenie sviecky robit aj vyska hladiny oleja?
nastavenie karburatora honda gcv 160, 23.3.2009
Tak cez vikend som to skusal.dotiahol som ten srobik na karburatore co ste mi radili (a com som pred tym povolil).motor bezal v pohode.tu pruzinku: stoji 2,75 eura original na moj motor.musi tam byt spravna pruzinka.ona ma spravne napetie aj svoju... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika