Příspěvky uživatele - 48.80

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ibišek - pěstování do korunky, 23.5.2009
jak urychlit růst nevím, napadá mne postavit ho někam pod okno, aby se táhl za světlem. Korunku vypěstujete snadno, zaštípnete kmínek ve výšce asi 180 cm /pokud chcete kmínek 150/ a pak když začne košatět, tak jednotlivé větvičky, které vyrostou na... celý příspěvek >
Co do stínu, 23.5.2009
jak to myslíte úplný stín? jako tma? nebo pod stromem? mezi domy? nešlo by to upřesnit?  stín mají rády čechravy, kapradiny, břečťany,.. z kvetoucích snesou stín i orlíčky... chcete rostliny kvetoucí? nebo stálezelené? nebo zelené?
Jakou stromkovou kytku?, 23.5.2009
pod strom, ve stínu, aby kvetla do podzimu? hortenzie bude jako stvořená... kyselou půdu a hlavně nestříhat na jaře... moje už má poupata:))
Amarylis, 17.3.2009
Dobrý den, přečetla jsem si celou Vaši diskusi o hvězdnících, protože je pěstuji už delší dobu se střídavými úspěchy. Takže jsem se asi dozvěděla i v čem dělám chybu, že mi kvetou jen málokteré. Málo hnojím... jak píše jedna z vás, pokud jenom... celý příspěvek >
narcisy, tulipány, hyacinty, 17.3.2009
Dobrý den, jednodušší a bez starosti to budete mít, pokud vezmete starou přepravku nebo si v obchodě se zeleninou vyhlídnete nějakou šikovnou bedničku - plastovou nebo dřevěnou, naukládáte vedle sebe jednotlivé květináčky a zasypete zeminout. Jo, na... celý příspěvek >
Lilie - množení z cibulových šupin, 17.3.2009
Dobrý den, také jsem zkoušela množit lilie ze semen i ze šupinek. Před sázením na podzim jsem volnější šupinky odtrhla, smíchala s vlhkýma pilinama a dala do mikroten. sáčku do sklepa. Na jaře jsem sáček vytáhla -asi za3 měsíce a bylo tam plno... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika