Příspěvky uživatele - 62.58

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Štěpování révy - stratifikace, 21.4.2014
Pane Mirku, kdyby jste měl skutečně teplotu 29 a14 dní tak by měl být kalus i kořínky a vyrašené očko cca 5 cm. Něco je špatně. Nádoba s pilinami musí mít propustné dno. Piliny by měli být z jehličanů pokud možno syrové. Rouby se nepíchají do pilin... celý příspěvek >
Co Vaše réva? (rok 2011), 11.12.2011
Trochu vás doplním pane Palo.Obě odrůdy portugal bílý i šedý dobře znám obě se u nás pěstují. Portugal bílý nebo také Bílé ušlechtilé je ampelograficky stejný   jako portugal modrý jen hrozny jsou žluté.Hrozny jsou velmi chutné... celý příspěvek >
Kaštan jedlý, 10.1.2010
Poradí někdo kde by se daly sehnat odrůdy Bojar a Mistral kaštanovníku jedlého. Za každý tip předem všem děkuji. V.
Augustin (V 25 - 20), 10.12.2009
Tak nevím ale mám dojem, že se tady píše o dvou odrůdách pod stejným označením V-25-20.Encyklopedie/ Pavloušek/ popisuje Pleven Ustojčivij synonymum V-25-20.Ten opravdu není moc mrazuvzdorný. Pochází z bulharského šlechtění.Augustin V-25-20 je... celý příspěvek >
Odrůda vinné révy Klavora, 6.12.2009
KLAVORA=(SV 12375 x Veltlínské červené/ volné opylení).Odrůda je bujného růstu, středně husté olistění, dřevo vyzrává dobře.Hrozen středně velký, rozvětvený,široký.Bobule vejčitá, malá,žluté barvy.Dužina řidší s tony veltl. červ.raneho.Rezistence k... celý příspěvek >
Co je to za chorobu, 6.5.2009
Plísen' šedá (Botryotinia fuckeliana),škody v důsledku napadení listů a letorostů jsou ojedinělé a vyskytují se jen za extrémně vlhkých podmínek po vyrašení. V.
Uskladnění révy před výsadbou, 9.3.2009
Trochu bych jenamatera doplnil :Sazenice do rašeliny nebo vlhkého písku založit pokud možno celé.A před výsadbou ponořit celé sazenice nejlépe do dešt'ovky na 12 až 24 hodin, často se stává, že vrchní část sazenice zaschne a pak neroste. Václav.
Jaká to je odrůda?, 8.8.2008
Prim (Palatina).Podle fotek to tak vypadá.Pokud chut' je je jemně muškátová. Dužnina mírně chrupkavá.Bobule atraktivně zlatožlutě vybarvená.Slupka pevná a tuhá.Bobule poměrně pevně přirůstá ke stopce.Zraje začátkem září. Může to být prim. V.
herbicid Kaput, 10.7.2008
Kaput = Roudop stejné chem. složení -předčtěte dobře návod, škodí rybám a ostatním organismům, tedy i kočce a psovi. V.
Co je to za chorobu?, 27.5.2008
Podle mne je to popálení herbicidem, nebylo ve vašem okolí postřikované obilí.Réva je na postřik typu aminex, agritox velmi citlivá stačí jen odpar a to i za 10 dní po postřiku obilí.Ted' se stím nedá nic delat kor jestli je to popálené více jak... celý příspěvek >
strihani vinne revy, 16.4.2008
Jednoletý keř révy by se měl sestřihnout, nevím proč by bylo ted' pozdě, když roční výsadby vinic se ted' střihají.Když výhon je do 1m stříhá se na 1až 2 očka.Pokud má keř bujný vzrůst může se nechat kmínek na něm se musí vyslepit očka a nechat jen 3... celý příspěvek >
Pěstování vinné révy ve vyše položených oblastech, 30.3.2008
Zkuste Alden nebo Agát Donski kromě krystalu.
odrudy vinné révy, 3.3.2008
Je to opravdu prim? Viděl jsem prodejce, který nabízel tři sorty Primu, velkozrný,drobnozrný a modrý. Pokud vím tak je jen jeden v Mad'arsku pod názvem Palatina u nás Prim.Mám ho 10 keřů asi 9 let a perenosporu jsem neměl
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika