Příspěvky uživatele - 48.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
výběr tlakové myčky, 31.3.2009
Druh oleje určuje výrobce. Proč se dává motorový olej je v první řadě jeho rpzhodnutí a asi je motorový vhodnější u těchto druhů převodovek více, než převodový. Tak, držím palce, ať to "frčí". rené.
výběr tlakové myčky, 30.3.2009
Tlakový ventil (to je ten, s tou "trčící" tyčinkou) se nejlépe vyndá tak, že za pomoci kusu hadry, kterou jej zakryjete zapnete na vteřinu stroj a tlak jej vystřelí ven do použité hadry. Nemělo by se jinak stát nic hrozného, ale pokud jej... celý příspěvek >
výběr tlakové myčky, 27.3.2009
Dobrý kup.
výběr tlakové myčky, 27.3.2009
Závada je zcela určite v "zakouslém" tlakovém ventilu, který u K 620 má za úkol kromě vypínání motoru při vypnutí pistole hlavně přepouštění tlaku. Pokud tento ventil nepracuje tak, jak má, nedojde k natlakování systému. Oprava tohoto stroje se v... celý příspěvek >
výběr tlakové myčky, 24.3.2009
Plastové, nekvalitní, při opravě drahé. Od typů K 3.xx jsou podstatně kvalitnější čerpadla, byť také plastová. René
výběr tlakové myčky, 19.2.2009
jo, čerpadlo je sice plastové, ale to je prý u všech strojů s označením K3, K 4 a i K 5. Takže to nemusí být jenom o tom, jestli je čerpadlo kovové nebo ne. Rendy
výběr tlakové myčky, 18.2.2009
Taky jsem se o tento stroj zajímal. Parametricky je velmi dobrý za ty peníze (našel jsem cenu 5.300 s daní). V popisu na netu píšou, že má stejné příslušenství jako ostatní stroje v jeho kategorii - u karchera to mají asi všechny stejné. Prostě jsem... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika