Příspěvky uživatele - 239.179

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
lehká pila, 27.11.2007
Dobrý den, sháním lehkou pilu na prožezávku slabých stromků. Mám pilu Dolmar PS5000 a jsem s ní spokojen. Ale na slabé stromy je to zbytečně těžké. Koukal jsem se na něco kolem 4Kg. PS33 je 3.9kg, ale odpružení přes gumové silentbloky se mě moc... celý příspěvek >
OM942 nemaže řetěz, 11.4.2007
Také děkuji za radu panu Šimkovi. Zdraví A.H.
OM942 nemaže řetěz, 11.4.2007
Takže píst s pastorkem objednán u Mountfieldu. Cena necelých 400,-Kč. Děkuji panu J.S. za zaslání plánu pily a radu. Zdraví A.H.
OM942 nemaže řetěz, 9.4.2007
Dobrý den, děkuji za rady. Pila rozebrána, šnek vypadá dobře, ale je stržený protikus šneku, tady ten plastový pastorek na pístu. To jsem zvědav, jestli ho seženu. Zdraví A.H.
OM942 nemaže řetěz, 8.4.2007
Pane J.S., nádrž jsem povolit zkusil a nepomáhá to. Takže to zkusím rozebrat. Pokud máte plán pily OM942 a můžete to poslat, budu moc rád. Pošlete prosím na adresu a.hamacek@seznam.cz. Ta pila je sice stará chudinka, ale na špinavé dřevo je ještě... celý příspěvek >
OM942 nemaže řetěz, 8.4.2007
Dobrý den, poradí mě někdo, v čem by mohl být problém s mazáním řetězu? Pilu mám po 10 letech už jen na "špinavou" práci. Na fajnové dříví mám novou PS5000. Bude to zřejmě čerpadlo. Dá se opravit? Pokud se k němu budu chtít dostat,... celý příspěvek >
Olej do benzinu pro pilu, 3.12.2006 Obsahuje fotku
To je jednoduché, jak jsem již psal. Měl jsem křoviňák (před koupí pily) a do něho jsem dával olej Stihl. A nechtěl jsem mít dva oleje.
Olej do benzinu pro pilu, 3.12.2006
Takže pokud mám na flašce napsáno motorový olej pro dvoutakty Stihl, 1:50, tak je to ten obyčejný. Je červený a stál asi 200,- Kč.
Olej do benzinu pro pilu, 3.12.2006 Obsahuje fotku
Ono tu nejde ani tak o pokusy (to bych se neptal), ale spíše chci dát své nové pile to nejlepší. Je pravda že jsem na ní  (Dolmar PS5000) nařezal cca 5 nádrží s olejem Stihl. Dával jsem ho do křoviňáku a nyní si říkám, jestli to nebyla... celý příspěvek >
Olej do benzinu pro pilu, 3.12.2006
Ale co je to lepší olej. Podle ceny to nemusí být vždy pravda. A někdo tu psal, že plná syntetika být lepší nemusí. Olejů pro závodní motorky je spoustu, ale vybrat ten pravý pro pilu je trochu problém. Např. Repsol Moto Competicion 2T -... celý příspěvek >
Olej do benzinu pro pilu, 29.11.2006
Já jej nepodceňuji. Ale přeci jen pokud není na oleji udaná specifikace, budí to trochu nedůvěru. A pokud jsem se špatně nedíval, nikdo mě zde nabyl schopen specifikaci Stihlu prozradit.
Olej do benzinu pro pilu, 29.11.2006 Obsahuje fotku
A jakou specifikaci má olej Stihl? Jinak ten modrý neznám. Škoda, že se nepodělí o bodaté vědomosti pánové "Mirek" a "Woodman", kteří vždy velice vehementně obhajují značku Stihl, zvláště pokud jde o Čínskou filiálku. Jinak na... celý příspěvek >
Olej do benzinu pro pilu, 28.11.2006
A olej Dolmar, je to také Castrol? Je stejný jako Stihl? A.H.
Hobby elektricka pila, 17.11.2006
Dobrý den, sám mám Dolmar ES2035 a naprostá spokojenost. Má totiž motor uložený v ose lišty, takže je perfektně vyvážená. O Narexu jsem také uvažoval (mám vrtačku a flexu a jsem s nimi spokojen) ale pouze do chvíle, než jsem jí vzal do ruky.... celý příspěvek >
Sekačka s pojezdem, 7.7.2006
Chci koupit sekačku s pojezed. Jaké jsou zkušenosti s proměnnou regulací rychlosti pojezdu - variátorem. Není to poruchové. Jakou značku zvolit pro benzínovou sekačku se záběrem cca 50 - 53 cm? Není lepší např. 3-stupňová převodovka? Cena cca do... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika