Příspěvky uživatele - 239.80

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Broskvoň v biozahradě - Bordeauxská jícha, 24.1.2009
Ale ta jícha se používala ve 2 procentní koncentraci.  To je podstatně víc než pro doporučené použití championu. Opakované "ukládání" mědi k broskvoni se mi nezdá šťastné.
Broskvoň v biozahradě, 24.1.2009
   Hodně záleží na oblasti pěstování. Je veliký rozdíl mezi výškovou polohou.  Třeba na Vysočině jsou místa pěstování více i vzdáleny vzájemně, šíření chorob a škůdců je ovlivněno i průměrnou roční teplotou. Moje zkušenost ze zahrady v... celý příspěvek >
Potkávání sekacích nožů HD 200, 6.5.2008
temi ložisky to byt může také přidře se, řemen se napne a přeskočí. zkuste si oznacit na obou kladkach jeho polohu pak treba chvilku nechat bezet na prazdno nebo nejakou mirnou zatez a kouknout se na posuti... rukou vrati na znacky treba se projevi... celý příspěvek >
Potkávání sekacích nožů HD 200, 6.5.2008
Zdravím, napadá mě volná napínací kladka ve smyslu stržený zavit jistícího šroubu nebo vytahany řemen, který se o zoubeček po zoubečku posune, pokud máte tedy převod ozubeným řemenem. zkuste naznačit polohu řemene vůči kladce třeba barevným... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika