Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Jde o to, že to garážové stání je jen zastřešené a docela tam na zimu nafouká sníh, tak jsem tomu chtěla aspoň nějak zabránit. Měla jsem představu, aby to větralo, tzn. aby to nebylo úplně udušené místo, ale aby zároveň nešlo do auta slunce a aby v zimně byly chráněné před větrem a sněhem. Je mi jasné, že na podzim ty popínavky většinou opadávají a na zimu my to bylo holejší, ale aspoň trošku by to pomohlo. Navíc jsem chtěla, když už tam něco poroste, aby to vypadalo pěkně, aby to třeba i kvetlo, vonělo a popř. aby z toho byl užitek- pokud by se nějaká taková rostlina hodila. Přemýšlela jsem nad těmi popínavými růžemi, ale ty prý mají rády jen slunce, tak nevím, jak by se jim na té severní straně dařilo...

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika