Jakou rostlinu?



Lenka Jeřábková - (5) - 49.118 (?)
1.12.2008 20:40

Já bych taky doporučila Monsteru.Mám ji v obyváku, který je dost nešťastně uprostřed domu a světlo má jen přes verandu a vedlejší pokoj.Prospívá zde velice dobře a vyrostla až ke stropu.Jen opatrně se zaléváním.Přsto, že v místnosti je kolem 21°C, zalévám velmi málo-1x za týden až 14 dní.Musí se brát zřetel na světelné podmínky-čím míň světla, tím míň vody.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                     
host - 176.18 (?), 27.10.2008 23:25

Spousta kytek je jedovatých, nejen difenbachie, monstera taky, fikus, tchýnin jazyk, pryšce - jde hlavně o šťávu, aby se nedostala do očí. Ale mám 11 let westíka a nic mi neožírá - a to mám kytek doma dost. Předtím jsem měla kocoura, ten mně roztřepil všechny listy u sanseviery, ale nic mu nebylo. Jinak velká kytka vzadu v koutě klasická monstera, u mne roste vzadu dobře také fikus (takový ten s lístky jak vrba, teď si na lat.název nevzpomenu...). Z popínavek rhoicissus, voskovka (ale nekvete), pokud máte chladněji, mohla by tam stát i aspidistra...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Lenka Jeřábková - (5) - 49.118 (?), 1.12.2008 20:40

Já bych taky doporučila Monsteru.Mám ji v obyváku, který je dost nešťastně uprostřed domu a světlo má jen přes verandu a vedlejší pokoj.Prospívá zde velice dobře a vyrostla až ke stropu.Jen opatrně se zaléváním.Přsto, že v místnosti je kolem 21°C, zalévám velmi málo-1x za týden až 14 dní.Musí se brát zřetel na světelné podmínky-čím míň světla, tím míň vody.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika