Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

zdravím přátele, pestitele paprik.Tak takovou bídu se vzličováním, jsem ještě nikdy neabsolvoval.Osivo jsem dal vlhčit 11.1. vysel 13.1. a čekal a čekal.Do 31.1.mi vylezla jedna, ano 1paprika.Vše zakryto v mikrofolníčku nad topením a posychrováno přitápěním přes termostat, takže nastydnutí a zastydnutí vylučuju.Některé osivo i čerstvě zakoupeno letos s datem expirace 2022.Vysel jsem ze zoufalství druhou vlnu ještě cca dalších 80 semínek.Zřejmě jsem letos podcenil lunární kalendář.Naštěstí se to obrátilo vše v dobré a jsem spokojen, ale největší opozdilci se vyklubaly až po cca 50 dnech.Už jsem si dobu říkal, že to pohodím mezi šlupky určené do kompostu, ale nakonec jich mám i pro známé a kamarády na rozdávání J.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika