Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Rajčatová sezóna u nás teď začíná, pár postřehů. Pěstuji ve folníku z hypermarketu, fólie taková zelená. Až do tedˇ jsem od výsadby zaléval asi čtyřikrát. Z toho jednou lignohumát a jednou hnojivo. Jinak nebylo potřeba. Překvapila mě bifteková Pavlína, myslel jsem, že biftekové bude u nás problém. Není, začalo zrát s ostatními koncem července, zraje dál a pravidelně plody červenají. Překvapuje letos i jaksi "polobiftekové" Oranže, taky zraje velmi dobře a narůstají velké plody. Zkusil jsem jen tak Slávu Porýní, i to začíná zrát. Bejbina ani nezmiňuju, to je bezproblémové. Zklamaný jsem ze Startu S, zatím dělá jakoby nic, žádný náznak červenání. Tedy u mne zatím dobrý, rostliny jsou ťukťukťuk v "luxusním" zdravotním stavu, prakticky bez poskvrnky. Pokud to tak půjde dál, bude to jedna z nejlepších sezón. Zvláštní, toho sluníčka je přece jen jaksi pomálu. Ještě takový zajímavý postřeh. Zatímco loni všichni kdo měli rajče Mandat, je hodnotili velmi dobře, jenom mně se nepozdávalo. Letos všichni, kdo o něm píší, je hodnotí špatně.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika