Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

To ste vystihli pán S.P.,Ch., slizáci patria medzi najhorších škodcov vôbec... zožerú všetky najvzácnejšie plodiny, no že by po nich zostal pekne "vykosený" trávnik od púpavy a iných dobrôt, to nie...

Papriky som vysadil tento rok po dlhšej dobe (vtedy s nimi problém nebol), tak som nemal vôbec predstavu, že aj tieto budú žrať. Po nejakých dažďoch na jar sa zrazu vyrojili a zožrali skoro všetky listy na niektorých sadeniciach. Všeobecne na ochranu pred nimi používam rôzne plastové tégliky, nesypem nejaký sajrajt, ktorý zostáva v hline, tak som musel dodatočne pracne každú vzrastnú rastlinu ohradiť téglikom. Väčšinou to pomohlo. Ale teraz po narastaní plodov som si všimol ich výhryzky na plodoch, tak to ma už fakt dostalo, že ešte aj nezrelé papriky im chutia. Rastliny v skleníku majú už takmer meter, takže je možné, že sa na ne dostali po listoch, ktoré sa dotýkajú polykarbonátu. Momentálne sú na ústupe vďaka trópom, ale keď zaprší...frown

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika