Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den,

vzledem k tomu, že naše původní zem je hodně jílovitá tak jsem nucen vše sázet buď do vlastního kompostu nebo jej dokoupit v kompostárně. Firma Jena je standartní kompostárna a vyrábí běžný kompost co by neměl být chemicky ošetřen jako je tomu právě většinou u pytlovaných substrátů. Pokud jste z Prahy nebo jejího okolí kde Jena působí, tak můžete též vyzkoušet kompost z kompostárny v Dolínku u Odolené Vody, který mám prověřený já. Kvalitní lehká a úrodná zem, plevelů je tam až dost, tedy opravdu zde se bát účinků herbicidů moc nemusím. Z Jeny když koupíte jenom kompost tak to bude podobné, určitě by Vám měli poskytnout všechny informace. Mají na komposty certifikáty.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika