Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Já nejsem příznivcem velkého používání chemie. Protože ale mám hodně rajčat, tak se pochopitelně snažím, nějak je udržet. Většinou používám Acrobat, preventivně někdy koncem června, mám ještě ten s OL 21 dní. Letos jsem stříkal ještě jednou (jel jsem na dovolenou a hlásili trvalé deště-a opravdu pršelo každý den až do září) a protože to bylo v polovině července v době sklizně tak jsem si pro jistotu koupil ten Acrobat s OL 3 dny i když podle příbalu je to úplně stejné. Další postřik jsem nedělal, protože by to bylo stejně zbytečné, 90% plodů popraskaných a plesnivých. Nikdy jsem nestříkal vícekrát než třikrát a do budoucna počítám, že také nebudu. S tím kvantem Acorbatů vydržím ještě několik let a trak ani jiné prostředky nesleduji. Pro příští rok počítám s možností přetáhnout nad rajčaty v době dlouhotrvajících dešťů zakrývací folii, takový malý Wimbledon. Trvalé zakrytí nechci, protože mám nedostatek vody na zalívání a každý déšť je pro má rajčata božím požehnáním. 

                          Vladimí

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika